6 yaşındaki çocuğunu yanlışlıkla başından vurdu!

Erenler'de iki husumetli aile sokak ortasında kavga etti. Çıkan kavgada silahını almak için evine giden adam yanlışlıkla 6 yaşındaki çocuğunu vurdu.

6 yaşındaki çocuğunu yanlışlıkla başından vurdu!

00:30 - Saat 22.13'te yayına verdiğimiz haberi kaynağından aldığımız yeni bilgilerle yeniden paylaşıyoruz...

sakaryayenihaber.com- Azim ÇELİK'in haberi

Edinilen bilgilere göre, Erenler Küpçüler Mahallesi'nde daha önceden aralarında husumet bulunan iki aile arasında kavga çıktı. İki aile aile sokak ortasında birbirine girdi. Kavganın büyümesi üzerine, bir kişi evine gidip silahını almak istedi. Evine giden şahıs silahını kontrol ederken, silahın yanlışlıkla ateş alması sonucu 6 yaşındaki kızı Kader A.'yı vurdu. Silahtan çıkan kurşun küçük Kader'in başına isabet etti.

DURUMU AĞIR

Küçük çocuk özel araçla bölgedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Kader A. daha sonra ambulans ile Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.  Başından yaralanan Kader A.'nın durumunun ağır olduğu öğrenilirken, olaydan sonra küçük çocuğun akrabaları hastaneye akın etti. Güvenlik güçleri hastane içinde ve bahçesinde güvenlik önlemi aldı.

GÖZALTI

Öte yandan olay yerine giden polis ekipleri, bölgede incelemelerde bulundu. Görgü tanıklarının ifadesine başvuran polis ekipleri, babayı ve kavgaya karışanları gözaltına aldı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 14:08
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir Dost
Bir Dost - 2 ay Önce

Ne oldu şimdi olan ufacık çocuğa oldu. Belinizde silah taşıyınca kendinizi ağa paşa sanıyorsunuz ama adam değilsiniz.

Sakarya Kışlası askeri personeli
Sakarya Kışlası askeri personeli - 2 ay Önce

Burda 1 sene askerlik yaptım 2018 de çok lanet bir mahalle bu Erenler, sagimizda Kürtler solumuzda cingenler her Allah'ın günü kavga dövüş hırsızlık ateş etme ne ararsan var kanı bozuk bir yer geceleri bunların davul zurna sesine uyuyamiyoduk yav aq gecenin 12 sinde bir insan niye davul zurna çalıp oynar inanın aklım almıyordu şükürler olsun bitti ama güzeldi askerlik