Acı tesadüf! Ağabeyi ile aynı sonu yaşadı

Arifiye'de bir sanayi sitesinde İsmail Niğdelioğlu'nun (25) vurulmuş halde ölü bulunmasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Acı tesadüf! Ağabeyi ile aynı sonu yaşadı

sakaryayenihaber.com - Azim ÇELİK

Olay, Arifiye ilçesinde bulunan Artvin Sanayi Sitesi'ndeki bir hurdacıda perşembe akşamı 23.00 sıralarında yaşanmıştı. Tüfek sesi üzerine bölgeye gidenler 25 yaşındaki İsmail Niğdelioğlu'nun tüfekle karnından vurulmuş halde ölü bulmuştu. Olay sonrası bölgede inceleme yapan Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri delilleri topladı.

Kuzeni tarafından ölü bulunan Niğdelioğlu'nun ölümüyle ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı. Adli Tıp ön raporunda genç adamın ölmeden önce uyuşturucu kullandığı tespit edildi. Niğdelioğlu'nun uyuşturucunun etkisindeyken kendini vurmuş olabileceği belirlendi.

ACI TESADÜF

Sanayide ölü halde bulunan İsmail Niğdelioğlu'nun ölümüyle ilgili bir diğer detay ise ağabeyi ile aynı sonu yaşaması oldu. İsmail Niğdelioğlu'nun ağabeyi Sedat Niğdelioğlu da 2016 yılında aynı hurdacı da ve kardeşinin de ölü bulunduğu konteynerde ölü bulunmuştu. Ağabey Niğdelioğlu'nun da kanında uyuşturucu tespit edilmişti.

DEFNEDİLDİ

Hayatını kaybeden İsmail Niğdelioğlu'nun cenazesi memleketi Niğde'de toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 00:22
banner3
YORUM EKLE