Ailesi her yerde Elifnur’u arıyor

Adapazarı ilçesi Hızırtepe Mahallesi’nde yaşayan Benli ailesinin küçük kızı Elifnur, “Kur’an kursuna gidiyorum” diyerek çıktığı evine bir daha dönmedi. Aile, perişan halde her yerde küçük Elifnur’u arıyor.

Ailesi her yerde Elifnur’u arıyor

sakaryayenihaber.com –

Sabah saat 08:00 sıralarında Hızırtepe Mahallesi’ndeki evlerinden “Kur’an kursuna gidiyorum” diyerek ayrılan ve bir daha eve dönmeyen Elifnur Benli, ailesi tarafından her yerde aranıyor. Kızlarının akşam olduğu halde eve dönmemesi üzerine durumun polise haber verilmesi üzerine Sakarya Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti. Perişan halde kızlarını arayan Benli ailesi, Elifnur’u gören veya nerede olduğunu bilenlerden haber bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 14:45
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 ay Önce

Pandemi döneminde çocuklar okula gidemezken Kur'an kursu mu açık mış? Anlayamadım... Biz kafamızı dışarıya çıkarmıyoruz Corona var diye 12 yaşındaki çocuk kursa gidiyorum diyor ve evden çıkıyor. Bizler akıllı olmadığımız sürece daha çok kız çocuklarını kaybeder heba ederiz. Sakın yanlış anlaşılmasın ilahiyatçıyım... Kur'an kurslarına da karşı değilim.. Sadece aileler ne yapıyor anlamakta zorluk çekiyorum. Yoksa benimde 13/17 yaşlarında yavrularım var. Küçük kıza da içim yandı. Ana baba olmak sadece yedirip içirmekle olmuyor. Başka şeylerde gerekli:(