Alkollü restorana 'korona' baskını!.. Kapıyı kilitleyip...

Sakarya Polisi, şehirdeki bir alkollü restorana gece baskını yaptı. Kapıyı kilitleyip içeride eğlenenlere ceza kesildi. Geyve'de ise 13 kişi kumar oynarken yakalandı 

Alkollü restorana 'korona' baskını!.. Kapıyı kilitleyip...

sakaryayenihaber.com - 
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, koronavirüs tedbirleri kapsamında salgının yayılmasını önlemek için çalışmalarına devam ediyor. 
Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan genelge ile alkollü restoran, kafeterya ve kahvehane gibi mekanlar geçici süreyle kapatılmıştı. 

Dün gece Adapazarı'ndaki bir alkollü restoranda çok sayıda kişinin bir araya geldiği bilgisini alan polis mekana baskın yaptı. 
Restoranın kilitli olan kapısı çilingir eşliğinde açılarak içeri girildi. 
İçeride alkol alarak eğlenen çok sayıda kişiye Hıfsısıhha Kanunu hükümlerince 3 bin 150'şer lira para cezası kesildi. Mekanın işletmecileri hakkında adli işlem başlatıldı. Restoranda tam olarak kaç kişinin yakalandığı öğrenilmedi. 

GEYVE'DE DE KUMAR BASKINI 
Polis, benzer bir operasyonu da Geyve'de gerçekleştirdi. İlçedeki bir binada çok sayıda kişinin bir araya geldiği ihbarı üzerine harekete geçen polis binaya baskın yaptı. İçeride 13 kişi kumar oynarken yakalandı. Bu kişilere de  3 bin 150'şer lira para cezası kesilirken, yer temin eden kişi hakkında adli işlem başlatıldı. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 15:52
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayten bilgü
Ayten bilgü - 7 ay Önce

Allah ıslah eylesin bu insan müsfettelerini inşAllah devletimiz bizim için bu kadar uğraşırken onların yaptığına bak böyle insanları Allah kahrı perişan eylesin

Ali DOĞAN
Ali DOĞAN - 7 ay Önce

Bunlar yüzünden işimize gidemiyoruz. 15 gun adam gibi dışarı çıkmazsanız ölür müsünüz? Hayır. Hayatta kalırsınız

SIRADAKİ HABER