Bu acıya yürek dayanmaz: Cennette bekle aşkım

Kandıra Sardala Koyu'nda boğularak yaşamını yitiren 33 yaşındaki Berkay Özboyacı'nın eşi sosyal medyada yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı

Bu acıya yürek dayanmaz: Cennette bekle aşkım

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in haberi
Acı olay Kocaeli'nin Kandıra ilçesi Bağırganlı'daki Sardala Koyu'nda yaşanmıştı. Serinlemek için denize giren 33 yaşındaki Berkay Özboyacı, bir daha geri dönmemiş Karadeniz, gencin cansız bedenini 1 gün sonra vermişti.


Genç yaşta son nefesini dalgaların arasında veren Özboyacı'nın aşık olduğu Ezgi Özboyacı ile 45 gün önce bir kız çocukları dünyaya gelmişti.

Baba olmanın sevincini yaşayan fakat kızına doyamadan hayata veda eden gencin eşi, sosyal medyada yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Bu fotoğrafı doğumdan bir süre önce çekilmişlerdi

'CENNETTE BEKLE BENİ'


Hamilelik süreciyle eşiyle birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşan Ezgi Özboyacı,"Seni ömrüm boyunca seveceğim. Böyle gitmen olmadı, böyle gitmemeliydin. Kızımıza çok iyi bakcağım söz. Eşin olduğuma gurur duyuyorum. Kızımızı sana hep getireceğim. Kalbimizde yaşayacaksın, yanımızda olmasan da. Hep bizimle olacaksınş. Cennetin en güzel köşesinde bekle. Seni hiç yalnız bırakmayacağım" ifadelerini kullandı.


Paylaşım kısa sürede yüzlerce kişi tarafından beğenildi, çok sayıda paylaşım aldı. Genç yaşta hayata veda eden Özboyacı'nın ailesi, yakınları ve arkadaşları bu paylaşımın altına yorumlar yaptı.


Özboyacı, baba ocağı olan Sapanca Hacımercan Mahallesi'nde kılınan cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.


İşte yapılan o paylaşımın tamamı:

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 12:59
banner3
YORUM EKLE