Bu arazi müptezellerin yeni mekanı oldu!

Erenler'deki boş arazi, uyuşturucu ve alkol kullananların yeni adresi oldu. Bölge sakinleri tedirgin... 

Bu arazi müptezellerin yeni mekanı oldu!

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan boş ve metruk arazi gün batımı sonrasında alkol ve uyuşturucu kullananların adresi olurken bu durum bölgeden geçen insanları korkutuyor. Bölgede yaşayan vatandaşlar arazide çevre düzenlemelerinin yapılmasını istedi.

Adnan Menderes Caddesi ile Sakarbaba Caddesi arasında kalan ve özel bir ortaokulun yanında bulunan boş ve metruk arazi gün batımı sonrasında alkol ve uyuşturucu kullananların yeni adresi oldu. Gün batımı sonrasında araziye gelenler alkol ve uyuşturucu alıp bölgedeki vatandaşları rahatsız ediyor. Bölgede oturan insanlar, adeta kabusları olan bu duruma ise bir an önce çözüm yolu bulunmasını istiyorlar.

Müptezel

TDK:

  1. 1. saygınlığını yitirmiş, bayağılaşmış.

  2. 2. çokluğu dolayısıyla değerini yitiren, değersiz.
    Argo: Uyuşturucu satıcısı veya bağımlısı kimse 

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 16:06
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 4 hafta Önce

Alkole karşıyım kesinlikle...ama kardeşim şu illeti içmenin bile bı adabı olur aile arasında metruk yerde icilirmi gidin adam gibi kimsenin olmadığı daha kaliteli yerlerde için burda adam kafayı bile yakalayamaz

Las palmas
Las palmas - 3 hafta Önce

Devlet tekel fabrikalarıyla 80 senedir alkolü ucuza satarak Alkolikliği teşvik etmiş devletin tüm kurumlarındaki yüzbinlerce memur su yerine alkol içmiş, Alkol tüketimini her yıl beş katına çıkarmak devlet politikası olmuş 80 yıldır. Ve Büyük şehir küçük şehir her yer meyhane bar kaynıyor ve siz bu Alkolizm furyasını "müptezellik" diyerek durdurabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

SIRADAKİ HABER