Bu fotoğraftan dakikalar sonrası korkunç

Erenler Küpçüler'de Serkan Ç. tarafından basılan yüzün töreninde çiftin fotoğrafları ortaya çıktı

Bu fotoğraftan dakikalar sonrası korkunç

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK


YÜZÜK TÖRENİNİ BASMIŞTI 
Erenler Küpçüler Mahallesi'nde yaşanan olayda Serkan Ç. eski nişanlısı Nimet Ş.'nin aile içinde yaptıkları yüzük törenini basmış genç kız ile nişanlısı ve kızın anne babasını yaralamıştı. Bu olaydan yarım saat sonra Serkan Ç.'nin kardeşi Mümin Ç. ise trafik ışıklarında 'yavaş gittikleri' gerekçesiyle 2 kişiyi öldürmüştü. Nimet Ş.'nin yeni nişanlısı Hüseyin D. ile yaptıkları yüzük töreninde tüfekli saldırıdan dakikalar önce çekilen fotoğraflar ortaya çıktı. 

DEHŞET ANLARINDAN HEMEN ÖNCE
Nimet Ş.'nin yeni nişanlısı Hüseyin D. ile yaptıkları yüzük töreninde tüfekli saldırıdan dakikalar önce çekilen fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğrafta çiftin, aile büyükleri tarafından yüzük takılmasından sonra objektiflere poz verdikleri görüldü. Bu anlardan dakikalar sonra ise Serkan Ç.'nin buraya tüfekle gelip çifte ateş ettiği belirtildi. Nimet ile annesi Melahat Ş. yoğun bakımda yaşam savaşı verirken, nişanlısı Hüseyin D. ve babası Kurtuluş Ş.'nin tedavisi serviste sürüyor. Geyve'de yakalanan Serkan Ç. sorgulanıyor, 2 can alan kardeşi Mümin Ç. ise tutuklandı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 2 ay Önce

"Benim inandığım sistemde, sabah bir masumun öldürüldüğünü duyarsanız, akşam darağacında sallanan birini görürsünüz." Necip Fazıl Kısakürek.

SIRADAKİ HABER