Çark Sanayi'de silah sesleri! Defalarca ateş edip kaçtı...

Sakarya Çark Sanayi'de sabah saatlerinde bir iş yerinin önüne gelen şahıs havaya defalarca ateş edip ticari taksi ile kaçtı. Silahlı saldırganın binip kaçtığı taksinin şoförü gözaltına alındı.

Çark Sanayi'de silah sesleri! Defalarca ateş edip kaçtı...

sakaryayenihaber.com - Serkan ÖZAY bildiriyor...

Edinilen bilgiye göre, Serdivan Çark Sanayi'de saat 09.00 sularında meydana gelen olayda, bir iş yerinin önüne gelen şahıs belinden çıkardığı silahla havaya ateş etmeye başladı. Olay esnasında iş yerinde bulunan işçiler büyük panik yaşadı. Silahlı saldırgan ise olay yerinde beklemekte olan ticari taksi ile kaçtı.

BÜYÜK KORKU

Meydana gelen olayda yaralanan olmazken, silah sesleri çevrede korkuya neden oldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri, boş kovanları topladı.

TAKSİ ŞOFÖRÜ İFADE VERDİ

Polis ekipleri, silahlı saldırganın bindiği ticari taksi şoförüne de ulaşarak ifadesini aldı. Taksi şoförü ilk ifadesinde saldırganı tanımadığını ve saldırganın Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisleri önünde taksiden indiğini söyledi. Taksi şoförü olay yerindeki ifadesinin ardından karakola götürülürek gözaltına alındı.

Kaçan saldırgan her yerde aranırken olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2020, 16:01
banner3
YORUM EKLE