Cesetle ilgili şoke eden gerçek! 1 ay önce öldürüp...

Serdivan ilçesinde dün akşam derede bir çanta içerisinde bulunan et ve kemik parçaları sonrasında geniş çaplı inceleme başlatan polis ekipleri, içinde aynı cesede ait olduğu belirlenen parçaların bulunduğu ikinci bir çanta daha bulundu. Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ise başka bir bulgu ya rastlama ihtimaline karşı dere boyunca çalışmalarını sürdürüyor.

Cesetle ilgili şoke eden gerçek! 1 ay önce öldürüp...

Edinilen bilgilere göre, Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesi’nde dün akşam bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, Çark Deresi’nde bir çantanın içerisinde insana ait olduğu tahmin edilen et ve kemik parçaları buldu ve yapılan inceleme sonrasında parçaların insana ait olduğu ortaya çıkmıştı.

Yalova Emniyet Genel Müdürlüğü Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ile olay yeri inceleme ekipleri tarafından bölgede cesedin parçalarının bulunması için çalışma başlatıldı.

Çalışma sırasında ise ekipler, aynı kişiye ait olduğu tahmin edilen et ve kemik parçalarının olduğu ikinci bir çanta buldu. Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ise dere boyunca başka bir bulgu ya rastlama ihtimaline karşı çalışmalarını sürdürürken ikinci çantadan çıkarılan parçalar Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk kampüsünde bulunan

Otopsi Merkezine gönderildi. Burada diğer bulgularla eşleştirilen parçaların aynı kişiye ait olduğu ve cinayetin yaklaşık 1 ay önce gerçekleştirilmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 10:23
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat ARICI
Vedat ARICI - 1 hafta Önce

Öncelikle ölen kişiye Allah rahmet eylesin.Gerçekten çok acı bir olay; kimdir,kimin nesi babamıydı,annemiydi yada delikanlı bir bireymiydi? Tarif edilemez ve çok acı bir olay.Rabbim ailesine sabırlar versin.Ben oraya çok yakın oturuyorum ve geceleyin orası çok ıssız bir yer çünkü sokak aydınlatması vs.gibi aydınlatma sistemi yok ve zifiri karanlık göz gözü görmez o derece, hal böyle olunca uyuşturucu bağımlısımı diyeyim içeçi tayfasımı diyelim hep oradalar bunlara bir çözüm bulunması lazım.Ben böyle bağımlıarı görünce polise hemen telefon açıyorum ve geliyorlar ama bazen yeterli olmuyor demekki çünki çok ıssız yer sağda solda ev felan yok.Rabbim Polisimize ve Askerimize zeval vermesin inşAllah.Sizde böyle olaylar olduğu zaman babane demeyin hemen polise yada jandarmaya haber verin.Rabbim tüm evlatlarımızı kötütüklerden korusun inşAllah.