Çifte cinayetin Sakarya ayağı ortaya çıktı

Zonguldak'ta Yavuz Beşikçi ve Emine Aslan'ın öldürülesi olayıyla ilgili Sakarya'da 5 farklı adrese yapılan baskında 3 kişi gözaltına alındı

Çifte cinayetin Sakarya ayağı ortaya çıktı

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, Yavuz Beşikci ve Emnine Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili 3 kişi daha gözaltına alındı. 3 kişinin bir kişiyi daha öldürmek için keşif yaptıkları, cinayeti işleyecekleri yere otomatik silahlar sakladıkları belirlendi.

3 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Alaplı- Akçakoca yolu arasında bulunan Kavukkavla bölgesinde geçen ay meydana gelen olayda, iddiaya göre otomobili ile yol kenarında duran Yavuz Beşikçi'ye, yanında duran taksiden ateş edildi. Olayda, Yavuz Beşikci ve yanında bulunan Emine Aslan hayatını kaybetti. Polis ve jandarma ekipleri, olayın ardından durdurdukları takside bulunan 3 şüpheliyi gözaltına aldı. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen taksi sürücüsü Z.H. ve yanında bulunan C.H. ile S.T. tutuklandı.

Çifte cinayetin şüphelileri tutuklandı! Bir kişiyi öldürmek için daha plan yapmışlar

SORUŞTURMA GENİŞLETİLDİ

Cumhuriyet Başsavcılığı, cinayetin planlı olarak işlendiğini tespit ederek soruşturmasını genişletti. Jandarma ekipleri Sakarya'da 5 ayrı adrese baskın yaptı. Yapılan baskında 3 kişi daha gözaltına alındı. Şüpheliler A.K., S.T. ve Y.K. ifadeleri alınmak üzere Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı'na getirildi.

BİR KİŞİYİ DAHA ÖLDÜRMEYİ PLANLADIKLARI İDDİA EDİLİYOR

Şüphelilerin başka birini daha öldürmek için plan yaptıkları iddia edildi. Şüphelilerin Ereğli ilçesine gelerek öldürecekleri kişi için keşif yaptıkları, cinayeti işleyecekleri bölgeye otomatik silahlar gizledikleri, cinayeti işledikten sonra olay yerine yakın deniz kıyısına giderek jet ski ile kaçmayı planladıkları belirlendi. Sakladıkları silah ve kullanacakları jet ski ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Çifte cinayetin şüphelileri tutuklandı! Bir kişiyi öldürmek için daha plan yapmışlar

Yavuz Beşikçi

ÇÜNKÜ SEN DE ARTIK HERKES GİBİSİN

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, silahlı saldırıda iş adamı Yavuz Beşikci ile hayatını kaybeden Emine Aslan’ın instagramdaki paylaşımında, ”Bence şimdi sen de herkes gibisin. Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor. Onlardan kalbime sevda geçmiyor. Ben yordum ruhumu biraz da sen yor. Çünkü bence şimdi herkes gibisin” ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 19:17
banner3
YORUM EKLE