Dehşete düşüren intiharda şok ayrıntı!

Adapazarı Donatım Park önündeki köprü altında kendini asan Iraklı Hisham Mohsen Taha ile ilgili acı detaylar ortaya çıktı...

Dehşete düşüren intiharda şok ayrıntı!

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in haberi


ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜ
Adapazarı kent merkezinde Donatım Park'ın önünde Çark Caddesi üzerindeki köprüde yaşanan intihar olayı şehirde büyük yankı uyandırdı.Köprünün altında kendini iple demirlere asan 32 yaşındaki Iraklı Hisham Mohsen Taha'yi bu halde görenler büyük şok yaşadı.


DERİN İNCELEME
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, dün gece konuyla ilgili derin bir araştırma yaptı. Gencin cesedi olay yeri inceleme polisleri ve savcının incelemesi sonrası otopsiye gönderildi.Şehrin göbeğinde canına kıyan Taha ile ilgili acı detaylar ortaya çıktı. 


KİMSESİ YOKTU
Gencin bir Irak'ta bir süre önce evlenip Sakarya'ya geldiği ve daha sonra eşinden boşandığı ortaya çıktı. Piskolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen gencin Sakarya'da yaşayan hiç bir arkadaşı, yakınının bulunmadığı ve ailesi ile akrabalarının Irak'ta olduğu öğrenildi.


2 SAAT İPTE KALMIŞ
Savcı ve sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonrası hazırlanan rapor ve ön otopsi tespitlerine göre Taha'nın kendisini köprü ayağına astığı ipte yaklaşık 2 saat asılı kaldığı belirlendi. Genci, köprü altındaki en karanlık noktada olduğu için 2 saat boyunca kimsenin görmediği, daha yürüyüş yolundaki bir kişinin fark ettiği ifade edildi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 10:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap Tutar
Serap Tutar - 6 ay Önce

Allah rahmet eylesin çıkmaza girmiş belliki