Doğumevi önünde cinayete kurban gitmişti...

Sakaya eski Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi önünde 2018 yılında uğradığı saldırı sonucu ağır yaralanan ve olaydan 18 ay sonra hayatını kaybeden İsmail Sepetçioğlu'nun öldürülmesiyle ilgili olay yerinde keşif yapıldı.

Doğumevi önünde cinayete kurban gitmişti...

sakaryayenihaber.com -

Olay, 3 Ağustos 2018 günü saat 00.00 sıralarında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi önünde meydana gelmişti. Rahatsızlanan çocuğunu hastaneye götüren İsmail Sepetçioğlu (35), husumetlisi olduğu öne sürülen kişilerce kurşuna yağmuruna tutulmuştu. Başından ve göğsünden ağır yaralanan İsmail Sepetçioğlu, daha sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak ameliyata alındı. Çevredeki geniş çaplı incelemeler ve güvenlik kameralarını izleyen Cinayet Büro Amirliği ekipleri zanlıların S.K., K.K. ve B.P. olduğunu tespit ederek peşlerine düştü ve zanlılar kıskıvrak yakalandı.

 18 ay hastanede tedavi gören İsmail Sepetçioğlu 25 Ocak'ta yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

OLAY ANINI ANLATTILAR

İsmail Sepetçioğlu'nun öldürülmesiyle ilgili dava sürerken, görgü tanıklarına olay yerinde keşif yaptırıldı. Eski Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin önüne gelen yetkililer, görgü tanıklarından olay anı ilgili bilgiler aldı. Görgü tanıklarının ifadeleri dava dosyasına eklendi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 13:38
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER