Dövme ele verdi! İzleyince 'yazıklar olsun' diyeceksiniz...

Adapazarı ve Serdivan'da ibadet yasağını fırsat bilip 4 farklı camiyi soyan 2 şüpheli, şahıslardan birinin elindeki dövme üzerinden tespit edilerek yakalanıp tutuklandı.

FIRSATÇILAR
Olay, geçtiğimiz günlerde Adapazarı ve Serdivan ilçelerinde yaşandı. Alınan bilgiye göre pandemi süresinde camilere getirilen ibadet yasağı sonrası sessizliği fırsat bilen 2 hırsız soygun planı yaptı. E.O(19) ve B.G(25) isimli şahıslar Adapazarı ve Serdivan'da bulunan 4 farklı camiye kapılarını zorlayıp, camlarını kırarak girdi. Şahısları bu sırada camilerde ve çevresinde kimse bulunmadığı için fark eden olmadı.
KAYDEDİLDİLER
Camilerin içinde güvenlik kameralarını fark etmeden dolaşan 2 hırsız laptop, çay kazanı, elektrikli semavar ve para çaldı. Bu anlar kameralar tarafından an be an kaydedildi. Cami yönetimlerinin fark ettiği olaylar üzerine harekete geçen polis görüntüleri izledi. Şahıslar E.O'nun elindeki dövme üzerinden tespit edilerek kıskıvrak yakalandı. Aynı suçtna kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Azim ÇELİK

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 01:19
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 6 ay Önce

Daha dur bu pislikler çalışmadan para kazanmak için yürürken elimizden ekmeğimizi bile alacaklar yazıklar olsun

Ercan
Ercan - 6 ay Önce

İbadet yasak değil camiye girmek yasak .

SIRADAKİ HABER