Ellerini ve kollarını bağlayıp işkence yaptılar!

Erenler'de meydana gelen olayda yabancı uyruklu bir kişiye elleri ve ayakları bağlanarak işkence edildi.  Yaralı şahıs hastaneye kaldırılırken, saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Ellerini ve kollarını bağlayıp işkence yaptılar!

sakaryayenihaber.com - Serkan ÖZAY bildiriyor

Edinilen bilgilere göre, Erenler Dilmen Mahallesi'nde bulunann bir apartmanda saat 12.30 sularında meydana gelen olayda polis ve sağlık ekiplerine bir kişinin bıçaklandığı yönünde ihbar yapıldı. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler A.G isimli sırtından bıçaklanmış bir şekilde buldu. Ambulans ile hastaneye götürülmek istenen A.G. olay yerinde verdiği ilk ifadede 5 kişi tarafından kaçırılarak apartmana getirildiğini, kendisine işkence edildiğini ve bıçaklandığını söyledi. Yaralı şahıs, daha sonra ambulansa bindirilerek Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Olayla ilgili konuşan mahalle sakinleri, "Binadan ilk olarak 20'li yaşlarda bir yabancı uyruklu kadın çıktı. Daha sonra 4 erkek daha çıktı içeriden. Onların gitmesinin ardından bir kişi daha çıkıp yardım istedi. Biz de hemen ekiplere haber verdik. Yaralı şahıs burada oturmuyordu" dedi.

Polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunurken, görgü tanıklarının ifadesine başvurdu.

Olaydan sonra kaçan saldırganlar her yerde aranırken, olayla ilgili soruştuma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 16:29
banner3
YORUM EKLE