Emniyet çıkışında Şiar'ın annesinin karşısına çıktılar

10 yaşındaki Şiar Kılıç'ın katil şüphelisi annesi ve 3 kişi emniyetten çıkarıldığı sırada tepki gösteren bir grup kadın,"Böyle anne mi olur? Yazıklar olsun" yie slogan attı

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK

Yakarak öldürüldüğü iddia edilen 10 yaşındaki Şiar Kılıç'ın katil şüphelisi 4 kişi adliyeye sevk edildi. Anne Gülüzar Kılıç ile sevgilisi Hamı Kıcı ilse sevgilisinin annesi Emine ile kardeşi Yasin Kıcı, emniyet çıkışında görüntülendi. Bu sırada Asayiş Şubesi'ne gelen bir grup kadın zanlılara tepki gösterdi. Çocuklarıyla birlikte cinayetin çözülmesi için çalışan gazeteci Müge Anlı'yı alkışlayan kadınlar "Böyle anne olmaz olsun" ve "Vicdansız anne" gibi sloganlar attı.


Çocuğuyla birlikte emniyete gelen Güliz Gerçek, "Oğlum askere gitse, kurşunların önüne ben atlarım. Böyle bir anne mi olur, yazıklar olsun. Helal olsun Müge Anlı'ya. İnşallah onlar da layığını bulur ama Ferizli bekliyor onları." dedi.


Sakaryaspor'un taraftar grubu Tatangalar'a seslenen Zehra Aksu isimli anne ise, "Yuh diyorum Sakarya'ya Tatangalar'a. Buraya gelipte kimsenin çocuğunu, namusunu korumuyorsunuz. Başka zaman toplaşıyorsunuz buraya. Neden kadınlar eziliyor, neden masum çocuklar ölüyor?" diye konuştu.


İŞTE GÖRÜNTÜLER

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 16:21
banner3
YORUM EKLE