Erenler'de yalnız ölüm!

Apartman sakinlerinin havalandırma boşluğundan gelen kötü koku sebebiyle ihbarda bulunması üzerine polisin evine girdiği 73 yaşındaki adam ölü olarak bulundu. 

Erenler'de yalnız ölüm!

sakaryayenihaber.com -

Erenler Dilmen Mahallesi Şehit Kenan Şentürk Sokakta bulunan 3 katlı apartmanda oturanlar bir süredir tuvalet ve banyolardaki havalandırmalardan gelen kötü koku sebebiyle havalandırma boşluğunda hayvan öldüğünü zannetti. Ancak kokunun şiddeti artınca apartmanda yalnız yaşayan 73 yaşındaki Binyamin Tenkoğlu'nun evine gittiler. Yaşlı adam kapıyı açmayınca polise haber verildi. 

Polis ekpleri çilingir eşliğinde açılan kapıdan girdiklerinde Binyamin Tenkoğlu'nun cansız bedeni ile karşılaştı. En az 3 gün önce ölmüş olabileceği değerlendirilen Tenkoğlu'nun cenazesi, Cumhuriyet Savıcısının incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Korucuk Kampüsündeki Adli Tıp Kurumu Ön Otopsi Merkezine kaldırıldı. 
Solunum yetmezliği şikayeti bulunan Binyamin Tenkoğlu'nun çocuklarının yurt dışında yaşadığı öğrenildi. 
Tenkoğlu, bugün öğle namazına müteakip Kocaali Şerbetpınarı Mahallesi Merkez Camisinde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 00:11
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER