Eski daire başkanı akademisyen eşini 17 yerinden bıçakladı!

SASKİ'de önceki dönem daire başkanlığı görevinde bulunan akademisyen Cengiz İ., SAÜ'de öğretim görevlisi olan eşi Elif İ.'yi 17 yerinden bıçakladı 

Eski daire başkanı akademisyen eşini 17 yerinden bıçakladı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nde (SASKİ) önceki dönem sırasıyla Güney Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığı ve Kuzey Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığı yapan Cengiz İ., daha sonra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim Daire Başkanlığına atanmıştı. 
Cengiz İ. ile Sakarya Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan eşi Elif İ. arasında şiddetli geçimsizlik yaşanıyordu. İki çocukları olan çift, aralarında yaşanan tartışmalar sebebiyle boşanma aşamasına gelmişti. Geçtiğimiz Pazar Günü Cengiz İ. eşi Elif İ. arasında Üsküdar'da bulunan evlerinin önünde yine tartışma çıktı.
17 YERİNDEN BIÇAKLADI
Tartışmanın alevlenmesi üzerine Cengiz İ. eşi Elif İ.'yi 17 yerinden bıçakla yaraladı. Öğretim görevlisi kadın kanlar içerisinde yere yığılırken, eşi ise kaçtı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Elif İ.'yi hastaneye götürürken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Elif İ.'nin kendisini bıçaklayanın eşi olduğunu söylemesi üzerine polis Cengiz İ.'yi gözaltına aldı. Emniyette yapılan sorgulamaların ardından Cengiz İ. tutuklanırken, Elif İ.'nin ise tedavisi sürüyor.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 16:02
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kbra
Kbra - 10 ay Önce

Millete rahat batıyor yeminle

SIRADAKİ HABER