'Fuhuş' ihbarı üzerine gidince bunu fark ettiler!

Adapazarı şehir merkezinde Suriyelilerin yoğun olduğu Çıracılar Caddesi'nde bir çay ocağına 'fuhuş' ihbarı üzerine baskın yapan polis burada alkol satışı yapıldığını tespit etti

'Fuhuş' ihbarı üzerine gidince bunu fark ettiler!

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK
Adapazarı şehir merkezindeki en işlek caddelerden biri olan Çıracılar Caddesi'nde vatandaşlar, polise Suriyeli şahıslarla ilgili çok kez şikayette bulundu.

Son ihbarda, caddede bulunan bir çay ocağında fuhuş yapıldığına dair ihbar yapıldı. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, iş yerine baskın yaptı.

Bir kadının işlettiği öğrenilen çay ocağına giren ekipler burada yasal olmayan şekilde alkol satıldığını tespit etti. Dükkanda ve bölgede inceleme yapan Ahlak Polisi, fuhuş yapıldığına dair bir delil bulamadı.

Alkol satışı yapılan çay ocağı belediye ekiplerince mühürlenerek kapatıldı. Bölgede yaşayan vatandaşlar ise konuya,"Burası Suriye mahallesi oldu.

Yakışmayan işler yapıldığını görüyoruz, yetkililer konuya el atsınlar" ifadelerini kullandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 11:15
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci halk
Takipci halk - 4 ay Önce

Allah aşkına gönderin şunları birde belediye izin veriyor iş yeri açtırıyor bu ne böyle surüyeli ler gitsin yeter artık ken vatandaşımız işsiz be bu ne rezillik

Ufuk güneş
Ufuk güneş - 4 ay Önce

..... .... olup gidemediler ülkelerine

Özgür Çelik
Özgür Çelik - 4 ay Önce

Suriyeliler derhal gönderilmeli.

Las Palmas
Las Palmas - 4 ay Önce

Suriyelilere vatandaşlık verilsin ayrımcılık kalksın onlar da Türkiye için çalışıyor onlarda bizden

Haluk duman
Haluk duman - 4 ay Önce

La las palmaz misin nesin kendi ülkesine hayri sana ne olacak lale.suriyelilere gelince defolun bu ülkeden.