Gece - gündüz fark etmiyor! Orada sürekli içiyorlar...

Şehir merkezindeki tren yolunun kenarında bulunan oturma alanlarında bir kişi daha alkolden fenalaştı. Vatandaşlar gece - gündüz fark etmeden sürekli alkol içilen bölgeye denetim istiyor

Gece - gündüz fark etmiyor! Orada sürekli içiyorlar...

sakaryayenihaber.com - Serkan Özay'ın haberi
Öğle saatlerinde yaşanan olayda; Milli Egemenlik Caddesi, tren yolu kenarındaki banklarda bir kişi yarı baygın şekilde bulundu. Yüksek derecede alkol kokusu gelen ve tepki vermeyen kişi için 112 Acil Sağlık Ambulansı çağrıldı. 112 Ambulansı ve polis ekipleri geldiğinde kendine gelen U. isimli 45 yaşlarındaki şahıs ambulansa binmek istemedi. Sağlık ekipleri de şahsın genel muayenesini yaptıktan sonra olay yerinden ayrıldı. Bu sırada olay yerinden geçen bir şahıs, U.'yu tanıdığını, kendi mahallesinde oturduğunu ve eve götürebileceğini söyledi. Polis de şahsın arkadaşı tarafından eve götürülmesine izin verdi. 

'GEÇMEYE KORKUYORUZ'
1. hemzemin geçitten Adapazarı Garı'na kadar, tren yolunun iki yanında bulunan oturma alanları sık sık alkollü şahısların karıştığı olaylar ve vatandaşların şikayetleriyle gündeme geliyor. 
Vatandaşlar sadece gece değil, gündüz saatlerinde banklarda çok sayıda kişinin alkol aldığını ifade ediyor. Alkol alan şahıslar nedeniyle bölgeden geçmeye korktuklarını söyleyen vatandaşlar polis ve zabıtanın sık sık denetim yapmasını istiyor. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 23:30
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryalı
Sakaryalı - 8 ay Önce

Evet çok yerinde bir hamle olur gerçekten ordan geçerken korkuyoruz..

Altan çamlı
Altan çamlı - 8 ay Önce

Herkes şikayetciydi çoluğumuz var çocugumuz var

Sakaryali54
Sakaryali54 - 8 ay Önce

Hergun yürüyerek geciyorum. Erkek olarak çekindiğim oluyor. Polisin bir çare bulması şart!!

Hafız
Hafız - 8 ay Önce

Cezalar caydırıcı olmadığı sürece dilencide bitmez sarhosuda polis ne yapacak alıp evemi götürecek

SIRADAKİ HABER