Habercinin motoru yandı, hatıra özçekimi yaptı

Karasu basınında görev yapan Osman Kara’nın motosikleti, seyir halindeyken alev aldı. Soğukkanlılıkla motorunu boş bir yere çeken Kara, yanan motoruyla birlikte özçekim yaptı.

Habercinin motoru yandı, hatıra özçekimi yaptı

sakaryayenihaber.com – Nevtan ANGÜN

Karasu’da yayın yapan Sakarya Kuzey Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Osman Kara, motosikletiyle seyir halindeyken büyük tehlike atlattı. Kara, yaşadığı tehlikeye aldırış etmeden büyük bir serin kanlılıkla motorunu boş bir alana çekti ve üstüne bir de özçekim yaptı.

Kabakoz Mahallesi’nde saat 16:00 sıralarında yaşanan olayda, belirlenemeyen bir sebepten dolayı alev alan motosikletini yol kenarında boş bir yere çeken Osman Kara, hemen itfaiyeye haber verdi. Yakındaki araçları da kaldırtan Kara, olası bir felaketinde önüne geçti.

İtfaiyenin zamanında müdahalesiyle söndürülen yangın öncesi Osman Kara, “Sonunda emektar yandı. İtfaiyeye haber verdik, yandıktan sonra söndürülür” artık diyerek esprili bir şekilde videoya çekti ve bir de özçekim yaptı. Kara, “Can sağolsun. Mala geldi, yapacak bir şey yok. İtfaiyeci arkadaşlar zamanında geldi, teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 21:19
banner3
YORUM EKLE