Hurdacı İsmail'in intiharında acı ayrıntı

Arifiye Artvin Sanayi Sitesi'nde 25 yaşındaki İsmail Niğdelioğlu'nun karnından tüfekle vurulmuş halde ölü bulunması olayıyla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı...

Hurdacı İsmail'in intiharında acı ayrıntı

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in haberi

İLK TESPİT: İNTİHAR
Olay, Arifiye ilçesinde bulunan Artvin Sanayi Sitesi'ndeki bir hurdacıda dün gece 23.00 sıralarında yaşanmıştı. Tüfek sesi üzerine bölgeye gidenler 25 yaşındaki İsmail Niğdelioğlu'nu tüfekle karnından vurulmuş halde ölü bulmuştu. Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri olay yerinde detaylı inceleme yaptı. Hurdacıda yapılan savcı ve polis incelemesinde olayın intihar olduğu yönünde bulgulara ulaşıldı.
AĞABEYİNİ KAYBETMİŞ
Polisin, ailesine ait hurda dükkanında yarı otomatik tüfekle karnından vurulması sonucu ölen Niğdelioğlu'nun ailesinin ifadesine başvurdu.Gencin ağabeyi olan Sedat Niğdelioğlu'nun da 2016 yılında yaşamını yitirdiği ve bu konu sebebiyle piskolojik sorunlar yaşadığı öğrenildi.Olay yerinde yapılan inceleme sonrası otopsi için SAÜEAH Korucuk Adli Tıp Merkezi'ne gönderilen cenaze, aile tarafından teslim alındı. Niğdelioğlu'nun cenazesiyle ilgili bilgilerin ise henüz netleşmediği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 23:32
banner3
YORUM EKLE