İki maganda bu yüzden kaçmış! Kim oldukları ortaya çıktı...

Erenler'de motorize ekipten kaçarak kazaya sebep olan iki şahsın kim olduğu ortaya çıktı. Sürücünün ehliyetsiz, aracın ise muayenesi olmadığı öğrenildi

İki maganda bu yüzden kaçmış! Kim oldukları ortaya çıktı...

sakaryayenihaber.com-
Erenler Uluyol'da motorize polislerin kullandığı motosiklet, kaçan bir otomobili kovalarken minibüse çarparak devrilmişti. Kazada yunus polisleri Mehmet Tekcan(32) ve Özkan Arslan(38) yaralanmıştı.


Olayla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kazadan sonra kaçan iki şahsın peşine düştü. Ekipler, şüpheli iki kişinin F.A(18) ve B.A(17) olduğunu belirledi.

Otomobille kayıplara karışan gençlerden şoför F.A'nin ehliyetsiz olduğu ortaya çıktı. B.A'nın ise gencin mobilyacılar sanayide birlikte çalıştığı arkadaşı olduğu belirtildi. Öte yandan, gençlerin kaçarken kullandıkları otomobilin muayenesiz, trafiğe çıkacak belgeye sahip olmadığı öğrenildi. Şüphelielr, şehrin dört bir yanında polis tarafından aranıyor. 


Öte yandan hastanede tedavi gören polislerden Mehmet Tekcan yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor. Yaralı arkadaşı Özkan Arslan ise kolu kırıldığı için ameliyata alındı, durumu ise iyi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 12:49
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 3 ay Önce

İki ... gezecek diye anaların aslanları canıyla uğraşıyor. Kalbin rahat mı ehliyetsiz sürücü..

Halk
Halk - 3 ay Önce

İki şerefsiz gezecek diye anaların aslanları canıyla uğraşıyor. Kalbin rahat mı ehliyetsiz sürücü..