Kayıp balıkçının cansız bedenine ulaşıldı

Balık tutmak için girdikleri Sakarya Nehri’nde teknenin alabora olması sonrası suya düşen aranan Murat Diler’in cansız bedenine ulaşıldı.

Kayıp balıkçının cansız bedenine ulaşıldı

Geyve İlçesine bağlı Bozören Mahallesine gelerek balık tutmak için Sakarya Nehrine giren Halil Tosun ve Murat Diler, teknenin alabora olması sonrası nehre düşmüş; bölgedeki bir kum ocağında gece bekçisi olarak çalışan vatandaş kendi imkanlarıyla Halil Tosun’u sudan çıkartarak durumu Jandarmaya bildirmişti. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekiplerince hastaneye sevk edilen Halil Tosun yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.  Teknede bulunan Murat Diler’in bulunması için ekipler geç saatlare kadar çalışmalarını sürdümüştü. 
OTOPSİ İÇİN
Dün gece ara verilen çalışmalar sabah saatlerinde Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Deniz Polisi, Jandarma, AFAD ve SAKE ekiplerinin sabahın erken saatlerinde çalışmaları yeniden başlatıldı. Sakarya Nehri üzerinden hem gözle hem de su üzerinden sonar cihaz ile yapılan taramalarla Murat Diler’in cansız bedeni bulunmaya çalıştı. Öte yandan sabah saatlerinde yeniden başlayan çalışmalar kapsamında Yalova İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Deniz Polisleri tarafından Sakarya Nehri üzerinde yapılan aramada Murat Diler'inde cansız bedenine ulaşıldı. Deniz Polisleri tarafından sudan çıkartılan Diler'in cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'nde bulunan Otopsi Merkezine gönderildi.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 23:37
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER