Kenevire aşılama yapmış

Erenler Jandarması ile JASAT timlerinin müşterek yaptıkları istihbarı çalışmalar sonucu 5 Kg. 324 Gram Kubar Esrar, 31 Kök Yasadışı Hint Keneviri ele geçirildi. Bir kişi tutuklandı

Kenevire aşılama yapmış

 Erenler Kayalarreşitbey mahallesinde ikamet eden İ.A. isimli şahsın Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde imal, Ticareti ve Yasadışı Hint Kenevir ekimi yaptığına dair edinilen bilgi üzerine Jandarma timleri harekete geçti. Önceki gün ekiplerin, şahsın ev ve eklentilerinde, kendisine ait bahçesinde yapılan arama neticesinde; Kurutulmaya bırakılmış 5 kg. 324 gram Kubar Esrar maddesi ve boyları 2 ile 3,5 metre arasında değişen 31 kök Hint Keneviri bitkisi ele geçirierek ve Jandarma tarafından el konuldu. Jandaram ekipleri şüpheli İ.A’yi gözaltına aldı. 

HAYRETE DÜŞTÜLER
Jandarmanın arazi taramasında İ.A. isimli şahsın kenevire aşılama yaptığı da tespit edildi. Operasyon sonucu gözaltına alınan İ.A. isimli şahıs Jandarmadaki işlemlerinin ardından dün mevcutlu olarak sevk edildiği adli makamlarca “Uyuşturucu ve uyarıcı madde imal, Ticareti ve Yasadışı Hint Keneviri Ekimi” suçundan tutuklanarak Ferizli L Tipi Kapalı cezaevini gönderildi.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 17:50
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER