Korku dolu kazayı böyle anlattı

Hendek ilçesine bağlı Dereköy ile Aktefek mahalleleri arasında meydana gelen traktör kazasında, römorkta bulunan 14 yaşındaki bir çocuk, korku dolu anları anlattı.

Korku dolu kazayı böyle anlattı

sakaryayenihaber.com –

Dereköy Mahallesi’nde bulunan fındık tarlasında işlerini bitiren mevsimlik tarım işçileri evlerine gitmek üzere traktöre ve traktörün römorkuna binerek Aktefek Mahallesi’ne doğru yola çıktıktan sonra meydana gelen kaza sırasında römorkta bulunan 14 yaşındaki Ahmet Çimen, korku dolu o anları anlattı.

Küçük çocuğun anlattıklarına göre, tarım işçilerini taşıyan 54 E 3973 plakalı traktör, freni boşalması neticesinde kontrolden çıktı. Yoldan çıkan traktöre bağlı bulunan römork devrilirken içerisinde bulunan işçiler yol kenarına savruldu.

'Bir anda römork takla attı, herkes yere düştü'

Kaza anında traktörün üzerinde bulunan ve kazayı yara almadan atlatan 14 yaşındaki Ahmet Çimen, “Traktör ile buradan geçiyorduk, tarladan geliyorduk. Traktörün üzerindeydim biranda römork takla attı herkes yere düştü. Çoğu kişi yaralandı. Römorkta toplam 23-24 kişi vardı. Ben iyiyim, o anda ben römorkta değildim, motorun üzerindeydim. Aileme bir şey oldu sandım, ailemin durumu iyi sanırım, hastaneye kaldırdılar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 22:22
banner3
YORUM EKLE