Marketin duvarını delip hırsızlık yaptı

Sakarya'da bir marketin duvarını delip kasadan 45 bin lirayı çalan şahıs İstnbul'da yakalandı. Yakalanan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Marketin duvarını delip hırsızlık yaptı

sakaryayenihaber.com -

Adapazarı ilçesindeki bir Marketin duvarını delmek suretiyle içerisine girilerek, özel bir aparatla açılan Çelik Kasadan 45.000 lira çalınması olayıyla alakalı çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekiplerince; olay gecesi Market civarında hareketi olan tüm araçlar tek tek incelendi.

Yüzlerce araç incelenmesi sonucu olayı gerçekleştiren şüphelinin kullandığı araç tespit edilerek, İstanbul iline kaçtığı belirlendi.

İSTANBUL'DA YAKALANDI

Şüphelinin yakalanması için Sakaryadan harekete geçen Asayiş Şube ekiplerince İstanbul ili Bağcılar ilçesinde bir adrese gerçekleştirilen başarılı operasyonla, hırsızlık suçlarından çok sayıda kaydı bulunan S. K. , (42) isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

TUTUKLANDI

Sakarya Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen Şüphelinin sorgusunda; Önceki işlediği hırsızlık suçlarından ödemesi gereken para cezalarını, karşılamak için olayı gerçekleştirdiği öğrenildi. İslemlerinin ardından Adli Makamlara sevk edilen S.K. , tutuklanarak cezaevine sevk edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 15:01
banner3
YORUM EKLE