Melek Aslan'ın eski sevgilisinden dehşete düşüren ifade

Diyarbakır'da kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan cinayetinde azmettirici olduğu öne sürülen eski sevgili Orhan V.'in, Melek Aslan'a 10 bin Euro olan alacağına karşılık 100 bin liralık senet imzalattığı ortaya çıktı.

Melek Aslan'ın eski sevgilisinden dehşete düşüren ifade

Türkiye'nin gündemine oturan Melek Aslan cinayetinde yeni iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor. Fuhuş yaptığı iddiasıyla kardeşi Mustafa Aslan'ın katlettiği Melek Aslan ile cinayetin azmettiricisi olarak tutuklanan eski sevgilisi Orhan V.'in 'Azar' isimli arkadaşlık uygulaması üzerinden bir buçuk yıl önce tanıştıkları öğrenildi.Orhan V. iddiaya göre, Ekim 2019'da Melek Aslan'ı ailesiyle tanıştırmak için Sakarya'ya götürdü. Bir süre sonra Orhan V. Melek Aslan'ı ailesinin yanında bırakarak Almanya'ya döndü.

HER AY 2 BİN EURO PARA

Habertürk'ün haberine göre Melek Aslan, Orhan V.'in ailesiyle birlikte yaşamak istemeyince, Serdivan ilçesindeki bir öğrenci apartına yerleşti. Başka bir iddiaya göre ise Orhan V., Melek Aslan'a her ay 2 bin Euro para gönderiyordu.

60 YAŞINDA BİR ERKEKLE GÖRÜŞTÜĞÜ İDDİASI
Ara ara Almanya'dan Türkiye'ye gelen Orhan V., Almanya'da olduğu bir dönem, Melek Aslan'ın arkadaşı olan K.F.'den Aslan'ın 60 yaşında bir erkekle görüştüğünü öğrendi. Melek Aslan'ın Sakarya'daki apart daireyi boşaltıp Diyarbakır'a döndüğünü öğrenen Orhan V.'in Melek Aslan'ı arayarak "Sana 12 bin Euro verdim. 10 binini geri ver ayrılalım" dediği de öne sürüldü.

100 BİN LİRALIK SENET
Melek Aslan'ın Orhan V.'in teklifini kabul ettiği ve İstanbul'da buluştukları öğrenilirken, Orhan V. ve Melek Aslan'ın bu süreçte Muğla'ya tatile gittikleri de öne sürüldü. İddialara göre Melek Aslan, Orhan V.'e "10 bin Euro'nu Diyarbakır'da vereceğim" dedi ve ikili Diyarbakır'a gitti.Orhan V. ve Melek Aslan arabada yaşadıkları para tartışması nedeniyle Yenişehir polis merkezine götürüldü ve Orhan V. gözaltına alındı. Başka bir iddiaya göre Melek Aslan otele geri dönerek Orhan V.'in cep telefonunu ve 6 bin Euro parasını alarak kaçtı. Orhan V.'in 10 bin Euro karşılığında Melek Aslan'a imzalattığı 100 bin liralık senedi işleme koymak için Sakarya'ya döndüğü öne sürüldü.

"MELEK'İN YAPTIKLARINI TELEVİZYONDA ANLATACAĞIM"
Melek Aslan'ın bu olaydan sonra Orhan V. hakkında karakola giderek şikayetçi olduğu ve uzaklaştırma kararı aldırdığı da öğrenildi. Bu esnada Orhan V.'in elindeki senedi Sakarya 4. icra dairesine verdiği de iddia edilirken, Orhan V.'in Melek Aslan'ın ablası ve eniştesine, "Televizyona çıkıp Melek'in yaptıklarını anlatacağım" dediği de öğrenildi.

"GEREKENİ YAPIN"
Geçtiğimiz Nisan ayında katil zanlısı Mustafa Aslan'ın Orhan V.'i arayarak "para meselesini ablamla" çöz dediği, parayı alamayacağını anlayan Orhan V.'in ise "gerekeni yapın yapmazsanız ben yapacağım" dediği öne sürüldü. Bu sözüyle parasını alamazsa icraya başvuru yapacağını kast ettiğini söyleyen Orhan V.'in "aileye gerekeni yapın dedim yanlış anlamışlar" dediği öğrenildi.Cinayete ilişkin başka bir iddiaya göre Melek Aslan'ın ablası M.A., Orhan V.'e Melek hakkında bazı kişilerle yaptığı konuşmaları "Bu sorunları bizde erkekler çözer" diyerek katil zanlısı Mustafa Aslan'a göndermesini istedi.

"ABLAMLA EVLENECEKSİN"
Orhan V.'in cinayetten 15 gün önce katil zanlısı Mustafa Aslan'a ablası Melek Aslan hakkındaki konuşmaları gönderdiği ve katil zanlısının Orhan V.'e "Ablamı Adıyaman'a getireceğim. O normal hayatına dönünce onu isteyecek ve onunla evleneceksin" dediği de iddialara yansıdı.İddialara göre Melek Aslan'ın Diyarbakır'da kaldığı apart dairenin adresini de katil zanlısına Orhan V. söyledi. Yaşanan bu olaylardan sonra Melek Aslan geçtiğimiz çarşamba kardeşi Mustafa Aslan tarafından öldürüldü.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 21:35
YORUM EKLE