Nişanda dehşet saçan Serkan Ç.'den şoke eden ifade!

Erenler Küpçüler'de yüzük törenini basıp eski nişanlısı Nimet Ş. ile 3 kişiyi tüfekle vuran Serkan Ç. tutuklandı. Saldırgan verdiği ifadede,"Nişanı duydum, kafaya taktım. O anda sarhoştum, hiç bir şey hatırlamıyorum" dedi

Nişanda dehşet saçan Serkan Ç.'den şoke eden ifade!

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in özel haberi

TUTUKLANDI
Erenler Küpçüler Mahallesi'nde 4 gün önce eski nişanlısı Nimet Ş.'nin yüzük törenini basıp çifti ve 2 kişiyi yaralayan Serkan Ç.(29) olaydan sonra Karaçam'da yakalanmıştı. Emniyet'te sorguya alınan şüpheli, işlemleri sonrası çıkarıldığı mahkemece 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı.


İFADESİ ŞOKE ETTİ
Cinayet Büro Amirliği dedektiflerinin ifadesini aldığı Serkan Ç. kendisine yaşananlar sorulduğunda, "Nişanlandığını duydum, kafaya taktım bu yüzden yaptım. Sarhoştum, o anları hatırlamıyorum." ifadelerini kullandı. Şüpheli, olay yerine yakın bir noktada 2 kişiyi öldüren ağabeyine ise kendisinin haber vermediğini söyledi.


AĞABEYİ 2 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ
Olayın başlamasının sebebi Serkan Ç.'nin ağabeyi Mümin Ç., meseleyi öğrenip nişanın yapıldığı eve doğru gitmeye çalışırken trafik ışıklarında bir otomobilde olan 2 kişiyi 'yavaş hareket ettikleri' gerekçesiyle kurşunlayıp öldürmüş, yakalanarak tutuklanmıştı. Saldırgan ağabey de polisteki beyanında, "Ölenleri tanımıyordum, sinirlendim ve öldürdüm" ifadelerini kullanmıştı.


SAĞLIK DURUMLARI
Yarım saat arayla yaşanan 2 olayda konuyla alakasız olan Resul Ankit ve Davut Bilgin ölmüş, 4 kişi de yaralanmıştı. Yaralılardan eski nişanlı Nimet ile annesi Melahat Ş. yoğun bakımda ve hayati tehlikeleri bulunuyor. Kızın babası Kurtuluş Ş. ile yeni nişanlısı Hüseyin D. ise normal servise alındı ve sağlık durumları iyi. 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 17:06
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gercek
Gercek - 2 ay Önce

Yeni nisanlısında bişe yok olayda yoktu kulaktan duyma haber yapmayın ltf

SIRADAKİ HABER