Ormanda kabus! Tabancasına sarıldı...

Karasu ilçesinde ormanda kaçak kesim yaparken yakalanan H.A, orman koruma memurunu kendilerine işlem yapmamaları için silahla tehdit etti.

Ormanda kabus! Tabancasına sarıldı...

sakaryayenihaber.com-

Azim ÇELİK'in haberi

ORMANDA
Karasu Orman İşletme Müdürlüğü'nde işletme şefi ve orman memurları, orman koruma kontrolü için bölgede devriyeye çıktı. İlçede bulunan Kurudere Mahallesi sınırlarında dolaşan orman görevlileri, bu sırada kaçak ağaç kesip traktörle taşımaya çalışan H.A suçüstü yakalandı. Şef, memurlar ve şahıs arasında tartışma çıktı.
SİLAHLA TEHDİT
Kaçak faaliyet yürütürken yakalanan ormancı H.A, iddiaya göre şefi ve memurları kendisine işlem yapılmaması için tehdit etti. Sözlü tartışma büyüyünce hakaret savuran şahıs görgü tanıklarının ifadesine göre silahını çıkarıp tehditler savurdu. İki taraf arasında yaşanan gerginlik sonrası H.A bölgeden ayrıldı.
MÜDÜRLÜK KINADI
Orman görevlileri, savcılıkta ifade verip H.A hakkında suç duyurusunda bulundu. Silahlı şahıs hakkında soruşturma başlatılırken, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada,"Gece gündüz çalışan şefimiz ve memurlarımıza yapılan çirkin saldırıyı kınıyoruz. Teşkilat mensuplarına artarak devam eden bçirkin saldırılar bizi yıldıramaz. Ormana yasa dışı müdahale eden kaçakçılara müsade etmeyeceğiz" denildi

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER