Öyle bir ceza yedi ki! Çok şaşıracaksınız...

Akyazı'da ellerini bırakarak giden bisiklet sürücüsü trafik cezası yedi. Bisiklet kullanırken cep telefonuyla konuşmak için ellerini cebine sokan bu sırada trafik denetimine takılan bisiklet sürücüsü ceza yemekten kurtulamadı.

Öyle bir ceza yedi ki! Çok şaşıracaksınız...

sakaryayenihaber.com -

Edinilen bilgilere göre, Akyazı Alandere'de iş yerine gitmekte olan Mükremin Tatlı isimli genç, bisikleti ile işyerine giderken uygulama yapan jandarma ekipleri tarafından durduruldu. Cep telefonu çaldığı için ellerini bırakarak bisiklet süren ve bu şekilde uygulamaya takılan Tatlı'ya ele ellerini bıraktığı gerekçesi ile 288 TL para cezası kesildi.

O ANLARI ANLATTI

Yediği ceza ile ilgili konuşan Mükremin Tatlı, bisiklet kullanıcılarına uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi. Tatlı; "Bisiklet sürerken telefonum çaldı. Telefonla konuştuğum için elimi bırakmak zorunda kaldım. Ekipleri gördüm ama bu yüzden ceza yazacaklarını düşünemedim. Sonrasında da bana ders olsun diye trafik cezası kestiler. Buradan bisiklet kullanan herkese tavsiye ediyorum. Bisiklet kullanırken ellerini bırakmasınlar. Sonra ceza yemesinler" dedi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 15:49
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
kendim ettim kendim buldum
kendim ettim kendim buldum - 2 ay Önce

sakarya vekil olarak bir tane motorcu meclise gönderirse olacağı bu