Parkta çocuk tacizi iddiası: Şerefsizleri yakalayın

Karasu'da bir çocuk parkında kimliği belirsiz 3 kişinin çocukları tacize kalkıştığı öne sürüldü. Olayı anlatan çocukarın babası,"Evcilik oynayalıım demişler, bu şerefsizler bulunsun" dedi

Parkta çocuk tacizi iddiası: Şerefsizleri yakalayın


sakaryayenihaber.com-

PARKTA 3 ŞAHIS
Olay, Karasu ilçesi Kabakoz Mahallesi'nde dün akşam saatlerinde yaşandı. Görgü tanıklarının ifadesine göre kimliği belirsiz 3 kişi, parkta oyun oynayan 2 kardeşi yanına çağırdı. Çocukların çığlık atması üzerine aileler parka koşup, olup biteni anlamaya çalıştı. 10 yaşındaki çocuk, yaşananları anlatınca olay polise ihabar edildi. Ekipler, bölgeye gelerek taciz iddiasıyla araştırma yaptı. 
'ŞEREFSİZLERİ BULUN'
Öfkeli baba 3 şahsın çocuklarını "Evcilik oynayalım" diyerek yanına çağırdığını duyduklarını kaydederek, "Biri 10 diğeri 7 yaşında olan çocuklarım parkta oynuyor. 3 kişi bunları izliyor. Bu şahıslar araçla çocukların yanına geliyor 'evcilik oynayalım' diye çağırıyor. Kızlarım bağırınca adamlar panik yapıp kaçıyor. Yetkililere sesleniyorum, bir baba olarak başıma geldi başkasının başına gelmesin. Buralara kamera takılsın, bu adamlar yakalansın" dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 20:47
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 5 ay Önce

Bir anne olarak söylüyorum!! Yanlız iki çocuğun parkta işi ne! Bir babaymış.... Çocukları anası babası götürür parka. Kendi gidip oynamaz. Yanlız kalan çocuğu böyle soysuzlar rahatsız eder. Evlatlarımıza sahip çıkalım. Bir gözden diğerine güven yok. Yapmayın etmeyin..

Ayhan
Ayhan - 2 ay Önce

Araptır onlar.Araplardan önce pek yoktu böyleşeyler.El-Kaide üyesi ise Polis yakalamaz çünkü yetkisi yok.

SIRADAKİ HABER