Parti binasının kapısı kırıldı!

Adapazarı'nda meydana gelen olayda CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı'nın kapısı kırıldı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Parti binasının kapısı kırıldı!

sakaryayenihaber.com -

Edinilen bilgilere göre, bugün meydana gelen olayda CHP Adapazarı İlçe Teşkilatı'nın kapısı kırılmış halde bulundu. Parti binasına gelen partililer ise gördükleri manzara karşısında kıse süreli bir şok yaşadı. Olayla ilgili açıklamalarda bulunan CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Füsun Çetin, "Bugün Chp Adapazarı İlçe bina kapımız kırılmış ve bir hırsızlık oluşmamıştır. Bu saldırının anlam ve amacı ne olursa olsun, bize gösterdiği; yolumuzun ne kadar doğru olduğu ve bazı kesimlerin gayretimiz ve çabamızdan rahatsızlık duyduğu gerçeğidir. Bu karanlık düşünceli kişiler dün vardı, bugün var ve yarın yine olabilir. Biliyoruz ki her karanlık aydınlıkla sonlanır ve güneş mutlaka doğar ,doğacak.. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünün dört ayrı ekibinin  özenli ve özel çalışmalarına çok teşekkür ediyoruz. Bu zor günümüzde yanımızda olan dost ve arkadaşlarımıza, komşularımıza, partili yol arkadaşlarımıza , yöneticilerimize çok teşekkürler" dedi.

YENİHABER'E KONUŞTU

Ayrıca konuyla ilgili Yenihaber Gazetesi muhabiri Serkan Ok'a konuşan Çetin, "Konunun takipçisiyiz. Emniyet müdürlüğü 4 ayrı ekip gönderdi. Soruşturma devam ediyor, yarın güvenlik kameralarını izleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 13:15
banner3
YORUM EKLE