Pompalı dehşette şaşırtan detay

Karasu'da 4 kişinin yaralandığı pompalı tüfekli dehşette saldırgan yakalanıp tutuklandı. Olayın detayları ortaya çıktı...

Pompalı dehşette şaşırtan detay

Olay, önceki gün 14.15 sularında Karasu Plaj Caddesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre H.Ç isimli şahıs, arkadaşı olan G.O ile bilinmeyen bir sebepten tartıştı. Yaşanan tartışma sonrası H.Ç, ilçe merkezinde tartıştığı G.O'yu bir grupla otururken görünce yanına geldi. Tüfeği ateşleyen şahıs, G.O ve arkadaşlarına doğru defalarca sıktı. Tüfekten çıkan saçmalar G.O ve yanında oturan A.B, H.Ö ve S.Ö isimli 3 arkadaşına isabet etti.

Yaralı 4 kişi önce Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, buradaki ilk müdahaleleri sonrası ise SEAH'a sevk edildi. Saldırgan H.Ç ise kaçarak kayıplara karıştı Olay yerine gelen polis ekipleri, bölgede geniş çaplı inceleme yaptı. Olaydan bir kaç saat sonra saldırganın izine ulaşan polis H.Ç'yi ilçede yakaladı.

Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Pompalı tüfekle dehşet saçan H.Ç'nin, G.O ile uzun süredir arkadaş olduğu öğrenildi. Saldırganın arkadaşı G.O ile pompalı tüfeği evden birlikte aldıkları, daha sonra ayrıldıkları belirlendi. Sık sık ava çıktıkları belirtilen 2 arkadaşın arasındaki tartışmanın neden çıktığı ise bilinmiyor.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Azim ÇELİK

banner3
YORUM EKLE