Sakarya'da fuhuş baskını: 141 gözaltı, 40 adrese mühür

Sakarya genelinde 2020 yılı içinde çok sayıda adrese fuhuş operasyonu düzenlendi. Baskınlarda suçüstü yakalanan 141 kişiye işlem yapıldı, 40 ikamet mühürlendi.

Sakarya'da fuhuş baskını: 141 gözaltı, 40 adrese mühür

sakaryayenihaber.com-

Sakarya Emniyet Müdürlüğü, kent genelinde fuhuşa yönelik suçlara göz açtırmıyor. Sakarya Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 2020 yılında kent genelindeki bir çok adrese eş zamanlı baskın yaptı.  Bir çoğu Adapazarı ve Serdivan'da bulunan ve fuhuş yapıldığı ihbarı alınan ikametlerde 141 kişi gözaltına alındı. Aralarında kadın ve erkeklerin bulunduğu şahıslara işlem yapıldı. Yakalanan 3 yabancı uyruklu kadın sınır dışı edildi. 

Öte yandan Sakarya İl Hıfzıssha Kurulu'nun kararıyla 40 ikametin kapısına mühür vuruldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 16:03
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selçuklu Ümmet Ocakları
Selçuklu Ümmet Ocakları - 3 hafta Önce

Bütün evlere baskın yapılsa ne olacak para cezası ile serbest bırakabiliyor zina suç sayılmalı ağır cezalar uygulanmalı müslümanların toplumunu bozan herşey suç sayılması gerekiyor yoksa donumuz kötü

Garib sakaryalı
Garib sakaryalı - 3 hafta Önce

Adresleri bırakın piknik yerleri ve Sapanca gölü çevresini dolaşın o rakama bir günde ulaşabilirsiniz. Sapanca araplaşmış kimin şeyi kimin neresinde belli değil, kent park, orman park,ve göletler olmak üzere günde yüzlercesini görebilirsiniz. Zina suç sayılıp cezası can yakar cinsten olmalı.
Not. Ceza fakire değil zengin fakir ayırt edilmeden kesilmeli

Ahmet Gül
Ahmet Gül - 3 hafta Önce

Sonrası hastalık,kuraklık,demremler,sel felâket vb.Biter mi?Bitmez..Esfele safilin derecesine inilmişse..