Sakarya'da ki satırlı dehşette 2 gözaltı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir birlerine yol vermeme ve küfür ettikleri iddiasıyla satırla adeta dehşet saçan şahıs ve kavga ettiği kişi gözaltına alındı.

Sakarya'da ki satırlı dehşette 2 gözaltı

sakaryayenihaber.com –

Öğlen saatlerinde Adapazarı ilçesi Ulus Caddesi ve Hendek Caddesi’nin kesiştiği noktada meydana gelen satırlı kavga sonrası iki kişi gözaltına alındı. Polis ekiplerin yaptıkları incelemeler sonucunda şehrin göbeğinde satırla adeta dehşet saçan O.Ç. ile kavga ettiği Ö.A. gözaltına alındı. Şahıslar, Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği’nde tamamlanacak olan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

OLAY NASIL OLDU?

Edinilen bilgilere göre olay, Adapazarı ilçesinde bulunan Ulus Caddesi ve Hendek Caddesi’nin kesiştiği noktada öğlen saatlerinde meydana gelmişti. Ö.A. ve O.Ç. yol vermeme ve birbirlerine küfür ettiği iddiasıyla kavga etmeye başladı ve kavganın büyümesi üzerine O.Ç. bir dükkana girerek aldığı satırla adeta dehşet saçtı.

Ö.A. ise satır darbelerinden kendini yol kenarından bulduğu meyve kasasıyla korumaya çalıştı. Çevredeki vatandaşların araya girmesi sonucu olası bir facianın önüne geçilirken bir süre daha devam eden kavga tarafların araca binerek uzaklaşmasıyla son buldu. Kavga anını ise bir vatandaş saniye saniye cep telefonuyla kayıt altına aldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:28
banner3
YORUM EKLE