Sakarya'da korku saçan suç örgütüyle ilgili şok detay!

Sakarya'da kurdukları suç örgütüyle korku saçan çete üyelerinin kurşun yağdırıp yaraladıkları işletme sahibinden 1 buçuk yıldır para istedikleri ve son olarak "Buradan gideceksin" diyerek tehdit ettikleri ortaya çıktı.

Sakarya'da korku saçan suç örgütüyle ilgili şok detay!

sakaryayenihaber.com-ÖZEL

KORKU SAÇIYORLARDI
Sakarya'da suç örgütü kuran, yöneten, tehdit ve yağma yaparak korku saçan çeteyi polis çökertmişti. Örgütün, Arifiye'de bir işletme sahibini kurşun yağdırıp yaraladıkları anlar ise güvenli kameralarına yansımıştı. Operasyonun detayları ortaya çıkmaya başladı. Belirtilen çetenin, uzun zamandır Sakarya genelinde bir çok iş yeri sahibi ve iş adamını tehdit edip haraca bağladıkları bilgisine ulaşıldı. Polisin ise şahısları uzun bir süredir takip ettikleri belirtildi.
1 BUÇUK YIL TEHDİT: BURADAN GİT
Yaralama olayına karıştıkları gün Sakarya Polisi, şahısların keşif yapıp, pusu kurduklarını ve hedef olan iş adamını kovaladıklarını ortaya çıkardı. Uzun süren teknik ve fiziki takiple şahısların suç örgütü kurma, yönetme, tehdit ve yağma suçlarına karıştıklarını raporlayan Sakarya Polisi'nin yaptığı çalışma sonrası 7 şahıstan 4'ü tutuklandı. Öte yandan, örgüt üyelerinin saldırıya uğrayan iş adamından 1 buçuk yıldır para istedikleri ve "Buradan gideceksin" diyerek tehdit ettikleri belirlendi. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 01:33
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER