Sakarya'da sadist kız iddiası!

Sakarya'da 3 yıl önce paylaştığı ölü kedi fotoğrafıyla hayvanseverleri ayağa kaldıran S.A kullanıcı adlı sosyal medya hesabı vahşet fotoğraflarıyla yeniden gündeme geldi

Sakarya'da sadist kız iddiası!

sakaryayenihaber.com-

Azim ÇELİK'in haberi

3 YIL ÖNCE
Adapazarı Karaman Mahallesi'nde yaşayan S.A(19) isimli genç kız 3 yıl önce sosyal medyada gözü çıkmış ölü bir kedinin fotoğrafını "En sevdiğim" notuyla paylaşınca ortalık karışmıştı. Sakaryalı hayvanseverler ayaklanmış, daha sonra gazetecilere konuşan genç kız "En sevdiğim kedi ölmüştü o yüzden yazdım, ben cani değilim" diyerek kendisini savunmuştu.
YENİDEN GÜNDEMDE
S.A ismiyle açılan sosyal medya hesaplarından geçtiğimiz günlerde de kan donduran fotoğraflar paylaşıldı. Gözü çıkmış, kafası parçalanmış ölü kedilerin paylaşıldığı hesaplara "Sadist", "Hayvanlara ölüm" gibi notlar yazıldı. Paylaşımlar, Sakaryalı hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Hayvanseverler olayı gerçekleştirenlerin yakalanması için sosyal medyada yüzlerce yazı yazdı.
İMZA KAMPANYASI
Paylaşımlar sonrası bir grup vatandaş, internet üzerinden "S.A cezalandırılsın" başlığıyla imza kampanyası başlattı. Açılan sayfada yüzlerce kişi imza verdi. Bunun dışında Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi(CİMER)'ne konuyla ilgili çok sayıda şikayet başvurusu yapıldı. 3 yıl önce yapılan paylaşımla gündeme gelen S.A adına açılan hesaplar incelemeye alındı, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2020, 12:59
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel Arin Sezer
Sibel Arin Sezer - 6 ay Önce

Ben anlamiyorum bu beyindeki insanlari acaba ne iciyo bunlar nasil bir kafadalar ya bir canlinin ölümüyle yada can cekişiyle basil mutlu olurlar bunlarda hicmi vicdan yok bunlarla ayni havayi solumak bile bana aci veriyor...!

Temel Vargın
Temel Vargın - 6 ay Önce

haberciysen haberci ol yok blur yapmalar yok isim başharfleri . .....yemiyosa yapmayın bu işi

SIRADAKİ HABER