Saldırgandan çarpıcı ifade: Camdan bakıp gitti, ateş ettim

Ak Partili eski milletvekili olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'ün evine tüfekle saldıran Sezgin A. ifadesinde çarpıcı sözler söyledi

Saldırgandan çarpıcı ifade: Camdan bakıp gitti, ateş ettim

sakaryayenihaber.com*


İFADENİN DETAYLARI
Sakarya'nın gündemine bomba gibi düşen olay 2 gün önce yaşanmıştı. Sezgin A. isimli şahıs AK Parti eski milletvekili olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün'ün evinin önüne gelen Sezgin A. pompalı tüfekle defalarca ateş etmiş, evin camları ve pencereleri tuzla buz olmuştu. Olaydan saniyeler sonra yakalanarak gözaltına alınan şüpheli konunun "alacak-verecek meselesi" olduğunu söylemişti. Olaydan 1 gün sonra tutuklanan Sezgin A.'nın Emniyet'te verdiği ifade ortaya çıktı. Saldırgan Sezgin A.'nın eski milletvekilinin akrabası C.S'den alacağı olduğunu ve parayı teslim almak için görüştüklerinde yaşananları anlattı.
CEVAP GELMEYİNCE ATEŞ ETTİM
Kendisi düzgün bir dille C.S'den parasını istemesine rağmen bu kişinin sürekli küfür ve hakaret ettiğini belirten Sezgin A.,"Biz sabrettik. Eniştemin evindeyim gelin dedi. 10 dakika sonra ben ayrıldım borcumu ödemiyorum dedi. Ayhan Bey'in evinin önüne gelince araçtan indim av tüfeğimi aldım. Yanımdaki arkadaş kötü bir şey yapma dedi. Tüfeği bahçede bir köşeye koydum. Ayhan Bey ve C.S diye bağırdım. Pencere ışığı yandı, perde aralandı. Ben tekrar seslendim. Ceva eglmeyince tüfeği alıp ateş ettim. Sonra polislerin gelmesini bekledim, teslim oldum. Olay tümüyla alacak meselesidir. Ayhan Bey'le sorunum yoktu" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 10:42
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sultan-kara41@hotmail.com
Sultan-kara41@hotmail.com - 1 ay Önce

Heryer teksas'a dönmüş yazıklar olsun