Sapancalı müzisyeni kulübede bulmuşlar

Ölümüyle Sapanca'yı yasa boğan 21 yaşındaki Enes Bayrak'ın bir esnaf tarafından arkadaşlarıyla vakit geçirdikleri kulübede bulunduğu, hastaneye götürülene kadar ise komaya girdiği öğrenildi. Şüpheli ölüm sonrası ifadesi alınan gencin 3 arkadaşı ise serbest bırakıldı

Sapancalı müzisyeni kulübede bulmuşlar

sakaryayenihaber.com- Azim ÇELİK'in haberi

Sapanca ilçesinde herkes tarafından tanınan 21 yaşındaki müzisyen Enes Bayrak, 2 gün önce yakınları tarafından ölü bulunmuştu. Dün sevenlerinin gözyaşları arasında sonsuzluğa uğurlanan gencin ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Sapanca İlçe Jandarma Komutanlığı, Bayrak'ın ölmeden önce birlikte vakit geçirdiği 3 arkadaşını dün ifadeye çağırdı. M.G, M.A ve Y.O gelen telefon üzerine ilçe jandarmaya giderek konuyla ilgili ifade verdi. Olayla ilgili sorulan sorulara cevap veren 3 kişi daha sonra serbest bırakıldı.

KULÜBEYE GİTMİŞLER

Alınan bilgiye göre geçimini kemençesiyle müzik yaparak sağlayan ve ilçede herkes tarafından çok sevilen Enes'in o gece arkadaşlarıyla birlikte evinin yakınlarındaki vakit geçirmek için yaptıkları kulübeye gittiği öğrenildi. Burada Enes Bayrak'la bir süre vakit geçiren arkadaşlarının bir süre sonra kulübeden ayrıldıkları belirtildi. Fenalaşarak yere yığılan genç müzisyeni ise kulübenin yakınlarında iş yeri bulunan bir esnafın bulduğu bilgisine ulaşıldı.

KOMAYA GİRMİŞ

Müzisyen genci aracına taşıyan esnaf, Sapanca Devlet Hastanesi'ne geldi. Bayrak, acil servise getirildiğinde doktorun tespitine göre komaya girmişti. Acil müdahaleye alınan genç tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Sapanca Savcılığı, gencin ölümüyle ilgili soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürürken, konuyla ilgili tüm sorular otopsi sonucu çıktığında cevap bulacak.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 20:32
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER