banner67

Serdivan'daki çantalı vahşetin faili o kişi olabilir!

Serdivan'da cesedi iki çantaya bölünüp dereye atılmış halde bulunan kişinin ve katil şüphelisinin evinde inceleme yapıldı

Serdivan'daki çantalı vahşetin faili o kişi olabilir!

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK

Korkunç cinayet, Sakarya'da işlenmişti. 6 ay önce öldürüldüğü belirtilen yabancı uyruklu şahsın cesedi parçalanarak 2 çantaya koyuldu.

Katil zanlıları, çantayı Çark Deresi'ne atarak kurtulmak istedi. Vahşet, dere kenarında vakit geçirenlerin çantayı görüp polise ihbar etmesiyle ortaya çıktı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı cinayet dedektifleri çantadan çıkan sol el, sağ ayak ve vücuttan bazı parçaları DNA için teste gönderdi ancak "deformasyon" sebebiyle sonuç alamadı.

Polis, öldürülen kişinin sağ ayağında genetik olan "perde parmak" ayrıntısı üzerinden gitti ve katledilen şahsın ailesini tespit etti.

Yabancı uyruklu şahsın ailesinde de aynı hastalık olduğu tespit edilince kimlik tespiti yapıldı. Öte yandan polis, öldürülen kişinin aile üyeleri ve yakınlarının ifadeleri üzerinden dikkat çekici bilgilere ulaştı.

Cinayetin sebebi ve katil şüphelilerini tespit eden Sakarya Polisi, 1 hafta boyunca amansız bir takip yürüttü. Ekipler, son olarak baş şüphelinin evini tespit etti.

Dedektifler geçtiğimiz gün öldürülen kişinin yaşadığı evde ve katil şüphelisinin evinde inceleme yaptı. Şahısların yakalanması için çalışma devam ederken, öldürülen kişiyle ilgili en net bilgileri ailesinin DNA testinden alınan sonuçlar verecek.

Soruşturma sürüyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 14:35
YORUM EKLE