Serdivan'daki intiharda acı detaylar

Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerindeki bir sitede iş adamı 48 yaşındaki F.G tabancayla kendisini başından vurup intihar etti. İş adamının bir süredir maddi sorunlar yaşadığı ve eşinden ayrı olduğu öğrenildi

AYRINTILAR GELİYOR

Olay, Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerindeki Bulvarpark Sitesi'nde yaşandı. Alınan bilgiye göre 48 yaşındaki F.G isimli iş adamı site içindeki bir dairede tabancayla kendisini başından vurup intihar etti. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri F.G'nin öldüğünü belirledi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. 

1 ÇOCUK BABASIYDI

Şehirde tanınmış mühendislerden olan 1 çocuk babası F.G'nin eşinden bir süredir ayrı olduğu belirtildi. Bir süredir maddi sorunlar yaşadığı öğrenilen F.G'nin yakınları, sevenleri ve şehrin iş dünyası aldıkları acı haberle adeta yıkıldı. 

İŞ ADAMI SERDİVAN'DA İNTİHAR ETTİ - Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerindeki bir sitede iş adamı 48 yaşındaki Faruk.G tabancayla kendisini başından vurup intihar etti. F.G'nin bir süredir maddi sorunlar yaşadığı ve eşinden ayrı olduğu öğrenildi. KANLAR İÇİNDE BULDULAR Olay, Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerindeki Bulvarpark Sitesi'nde yaşandı. Alınan bilgiye göre 48 yaşındaki Faruk.G  isimli iş adamı site içindeki bir dairede tabancayla kendisini başından vurup intihar etti. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri F.G’nin öldüğünü belirledi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. 1 ÇOCUK BABASIYDI Şehirde tanınmış mühendislerden olan 1 çocuk babası Faruk.G 'nin eşinden bir süredir ayrı olduğu belirtildi. Bir süredir maddi sorunlar yaşadığı öğrenilen Faruk.G 'nin yakınları, sevenleri ve şehrin iş dünyası aldıkları acı haberle adeta yıkıldı.

Sakarya Yenihaber (@syenihaber)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 22:42
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Özoruç
Ahmet Özoruç - 3 ay Önce

Ailesine ve sevdiklerine rabbim sabırlar versin mekanı cennet olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER