SGK Karasu müdürüne cinayet tutuklaması

Kocaeli'de çuval içinde bulunan Ercüment Çetin cinayetinde serbest bırakılan Karasu SGK Müdürü Ercan Çetin de yeni deliller ortaya çıkınca tutuklandı

SGK Karasu müdürüne cinayet tutuklaması

18 YIŞ SONRA
Cinayet, 1 ay önce ortaya çıkmıştı. Kocaeli İzmit ilçesi Karadenizliler Mahallesi'nde apartmanda temizlik yapan vatandaşlar boş dairede buldukları çuvalı sokağa atmış, belediye görevlileri çöpe atacağı sırada çuvalda ceset olduğunu fark etmişti. Cesedin Ercüment Çetin'e ait olduğu ve bu kişinin 18 yıl önce Sakarya'da öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. 
HABERİM YOK DEMİŞTİ
Kardeşi R.Ç cinayeti "Ağabeyimi Sakarya'da bıçakla öldürüp İzmit'teki evimize götürdüm ve çuvala koydum" diyerek itiraf etmiş, diğer kardeş Karasu SGK İlçe Müdürü Ercan Çetin ise "Haberim yoktu, kayıp zannediyordum" ifadelerini kullanmıştı. R.Ç tutuklanmış, müdür olan diğer kardeş ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. 
TUTUKLANDI
Kocaeli Emniyeti Cinayet dedektifleri savcılık koordinesinde soruşturmayı derinleştirdi. Cesedin bulunduğu çöplük, daire ve ölen kişinin Sakarya'daki evinde incelemeler yapıldı bir çok kişi sorgulandı. Yürütülen çalışmada yeni serbest bırakılan kardeşi işaret eden delillere ulaşıldı ve serbest bırakılan SGK müdürü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İhlas Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 15:58
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER