Şiar'ın ölümünde anneden kan donduran itiraf!

Kocaali'de çıkan ev yangınında ölen 9 yaşındaki Şiar'ın ölümünün araştırıldığı canlı yayında iğrenç itiraflar geldi. 

Şiar'ın ölümünde anneden kan donduran itiraf!

Sakarya'nın Kocaali İlçesinde 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın yanarak ölmesinin ardından dikkat çeken itiraflar geldi. Şiar'ın annesi Gülizar'ın kocası Hami, Şiar'ı yangından 2 gün önce öldüresiye dövdüğü ortaya çıktı. Küçük çocuğu çivili sopayla döven Hami Kıcı, daha sonra şekeri yükselince hastaneye gitmiş. Hastaneye giderken Şiar kendinde olmadığı için 'öldüğünü' düşündükleri ortaya çıktı. 

Çivili sopayla dövdü
Gülüzar Kılıç, Hami Kıcı'nın o gün kendisini döverken Şiar'ın araya girdiğini belirtti. Çivili sopayla dövdüğü Şiar Kılıç'ın eli ve ayağından kanlar gelmeye başlamış. Dayak sonrasında ağzından yeşil sıvılar gelen Şiar, sonrasında kendisinden geçmiş. Gülüzar yanan evde duvarlarda kan olduğunu da anlatarak 'Beni dövdü duvarlarda benim kanım vardı" dedi.

Şiar öldü diye bırakıp hastaneye gittik
Hami'nin dövdüğü Şiar'ın ağzından yeşil sıvılar geldiğini belirten Gülüzar Kılıç, çocuğun daha sonra kendinden geçtiğini itiraf etti. Hami'nin bunun üzerine şekerinin çıktığını belirten Gülüzar, onunla hastaneye gittiklerini söyledi. Hami'nin hastaneye gittiklerinde ağlamasının ise 'Şiar'ın öldüğünü sandığı için korktuğunu' itiraf etti. 

Doktora işaret vermeye çalıştım
Gülüzar Kılıç, hastanede Hami'nin ağladığını gören doktora '9 yaşındaki oğlumuz öldü o yüzden ağlıyorum" demesinin sebebini de açıkladı. Hami'nin hastaneye giderken, "Şiar'ın öldüğünü söylersen, evdeki 2 kızını da öldürürüm' diyerek kendisini tehdit ettiğini açıklayan Gülüzar, "bu yüzden doktora bu şekilde durumu anlatmaya çalıştığını" söyledi. 

Hami yakmış olabilir
Hastaneden geldiklerinde Şiar'ın yaşadığı gördüklerini belirten Gülüzar, Şiar'a yemek yedirmeye çalıştığını belirtti. Ancak küçük çocuğun yemek yiyemediği ağzından yeşil sıvılar geldiğini ve yürümeyemediğini açıkladı. Şiar yanan evde uyurken kendisinin yan evde uyuya kaldığını belirten Gülüzar, şunları anlattı:
*"Uyandığımda Hami dışardan geliyordu. Tuvaletini yapmaya gittiğini söyledi. 20 dakika sonra yangın kokusunu aldık. Hami dışarı çıktığında evi yaktı mı görmedim. Ama yangını görmesi lazımdı". 

Poposuna odunla cinsel taciz
Dehşete düşüren bir detay daha ortaya çıktı. Hami Kıcı, küçük Şiar Kılıç'ı cinsel yönden de taciz etmiş.

Gülüzar'ın itirafı dehşet:
*Hami sopayla Şiar'ı taciz etmeye çalıştı. Engel olmaya çalışınca odunla bana vurdu. 
*Bunu kızlarıma yapmaya çalışmasına izin vermedim.
*Şiar'ı hastaneye götürmeye çalıştım. Götürürsen kızlarına da aynısı olur diye tehdit etti. 

Hami yayından kaçtı
Hami Kıcı önce Şiar'a hiç bir şekilde vurmadığını söyledi. Kendisini bu söz dışında savunamayan Hami, Gülüzar'a 'Bir daha beni arama' diyerek stüdyodan kaçtı. Reklam arasında kalmaya ikna edilen Hami, yan stüdyoda oturmaya başladı. 

Hami Kıcı : Sopayla taciz etmedim
Gülüzar'ın itirafları sonrasında Hami Kıcı, "Ben Şiar'ı dövmedim. Gülüzar sürekli şamarlıyordu. Gülüzar, benden ayrılırsan seni bitiririm diye tehdit ediyordu" iddiasında bulundu. Hami, Gülüzar'ın bu anlattıklarıyla kendisini tehdit ettiğini öne sürdü. Hami çocukları odunla cinsel olarak taciz ettiği iddiasına ilişkin de 'Kesinlikle yalan' dedi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 20:30
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER