Silah zoruyla otomobile bindirip kaçırdılar

Adapazarı'nda 2'si kadın 4 kişinin otomobil, telefon ve paralarını çalıp silah zoruyla araca bindiren 3 kişi, kalan para ve altınları almak için eve giderken enselendi

Silah zoruyla otomobile bindirip kaçırdılar

sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in haberi
Olay, Adapazarı Karakamış Mahallesi'nde gece yarısı yaşandı. Alınan bilgiye göre sabıkalı 3 şahıs, 2'si erkek 4 kişiyle buluştu.  İki grup arasında tartışma çıktı. Üzerlerinde tabanca taşıyan 3 şahıs, buluştukları 4 kişiyi otomobile bindirdi. 

ARAÇTAN İNİP İHBAR ETTİ

4 kişinin aracını, cep telefonlarını ve paralarını gasp eden 3 saldırgan bununla da yetinmedi.  Silahlı şahıslar başlarına silah dayadıkları kişilerin altın ve paralarını almak için evlerine yöneldi. Bu sırada araçtan aşağı atlayan H.M'nin ihbarı üzerine polis harekete geçti.

Yenikent Polis Merkezi'ne bağlı ekipler 4 kişinin alıkoyulduğu otomobili eve ulaşmadan yakaladı. Kaçırıldığını iddia eden şahıs karakolda mağdur sıfatıyla ifade verdi.

ADAM KAÇIRANLAR SAVCILIKTA

Gözaltındaki bir çok suçtan kaydı olan 3 kişi ise ifadeleri sonrası savcılığa sevk edildi. Şahıslar hakkında alıkoyma, kasten yaralama, uyuşturucu madde bulundurma, silah ve bıçak taşımak suçlarından işlem yapıldı. 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 19:27
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH BUDAK
FATİH BUDAK - 3 ay Önce

Ava giderken avlanmak bu olsa gerek