Şok baskın! Bu hayvanlar Sakarya’da bulundu

Sakarya’da bir adrese düzenlenen operasyonda ele geçirilen kaçak hayvanlar görenleri şok etti. Türü ve adı duyulmamış çok sayıda hayvan ele geçirilirken, adeta bir hayvanat bahçesini andıran görüntüler ortaya çıktı.

Şok baskın! Bu hayvanlar Sakarya’da bulundu

sakaryayenihaber.com –

Sakarya il Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce Adapazarı ilçesinde bir adrese operasyon düzenlendi. Adreste yapılan arama sonucu, türüne ve adına ilk defa rastlanabilen çok sayıda kaçak hayvan ele geçirildi.

Adeta bir hayvanat bahçesini dolduracak cinsten hayvanları görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Ekipler, adreste 1 adet Lama, 1 adet Vervet cinsi Maymun, 7 adet Nando cinsi Devekuşu, 1 adet Emo cinsi Devekuşu, 1 adet Devekuşu, 2 adet Cüce Domuz, 1 adet Serval cinsi Kedi, 3 adet Flamingo ve 2 adet Karakulak ele geçirdi.

Ele geçirilen tüm hayvanlar, İstanbul 1.Bölge Orman Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi. Gözaltına alınan bir şüpheli hakkında Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu ve Kara Avcılığı Kanunu suçları kapsamında işlem başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 23:40
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Cakmak
Osman Cakmak - 4 hafta Önce

reklamin iyisi kotusu olmaz :))(

SIRADAKİ HABER