Tarikat şeyhi hakkında iğrenç iddia!

Uşşaki tarikatının şeyhi F.N., müridinin 12 yaşındaki kızına cinsel istismardan tutuklandı.

Tarikat şeyhi hakkında iğrenç iddia!

Odatv'den Sami Menteş'e konuşan görgü tanıkları, F.N.'ninde yaşadığı dergahlarının bulunduğu Sakarya’nın Akyazı ilçesi Kuzuluk mahallesindeki binaya jandarmanın ve ardından birkaç kişinin geldiğini yaşanan tartışmadan sonra tarikat mensuplarının jandarmaların yanındaki bir adama saldırdığını söyledi. Görgü tanıkları, jandarmanın biber gazı dahi kullanmasına rağmen, müritlerin saldırısını güçlükle durdurabildiklerini anlattı. Kavganın ardından F. N. gözaltına alındı.

KÜÇÜK KIZA İSTİSMAR

İstismar edilen çocuğun babası darp edildi. Jandarmaların şahsı gözaltına alma sebebinin, yakın zamana kadar annesiyle dergahta bulunan 12 yaşındaki bir kız çocuğuna yönelik cinsel istismar ihbarıydı. Jandarmanın yanında müritlerin saldırısına uğrayan kişi de çocuğunun babasıydı. Habere göre, babanın omzu kırıldı, belinde ve kolunda yaralar var. F.N.nin gözaltına alınmasının ardından soruşturmayı yürüten Akyazı Cumhuriyet Savcısı, tacize uğrayan küçük kızın ifadesine başvurdu. Çocuk İzleme Merkezi, uzmanların eşliğinde alınan ifadesinde 12 yaşındaki Y. A. yaşadıklarını detaylarıyla anlatırken istismarın daha önce de tekrarlandığı ortaya çıktı.

TUTUKLANDI

Perşembe akşam gözaltına alınan F.N., Pazartesi mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme, şahsın tutuklanmasına karar verdi.

Kaynak: ODA TV

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 22:41
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serap Tutar
Serap Tutar - 1 ay Önce

Bu yerlerin hepsi kapatılmalı sayın valimiz bu konuda gerekli önlemleri almalı

İsa Dertlioğlu
İsa Dertlioğlu - 1 ay Önce

Ramazan yapmış olduğun yorumda imamsuzlığını, cehaletini, adiliğini ve iç dünyanı kamuoyuna deklare etmişsin, bu medeni cesaretinden ötürü seni kutluyorum.

İbrahim Navruz
İbrahim Navruz - 1 ay Önce

Ramazan adlı yorum yapan kişiyi peygamber efendimize dil uzattığı için kınıyorum. Yaptıgı yorumda ismi geçen maria mısır hükümdarı tarafından peygamber efendimize köle olarak gönderilmiş ancak peygamberimiz köleliği kaldırdığı için maria yi eş olark kabul etmek zorunda kalmıştır.İsminide Zeynep olark değiştirmiştir.Ramazan isimli yorumcu tarihi gerçekleri bilmeden yorum yapmıştır. Kendisini esefle kınıyorum.

Ramazan
Ramazan - 1 ay Önce

Hz Ömer Kızını Peygambere verir , Ömer de Peygamberin kızını ister Ali'ye sözüdür Fatma gel gün git Ömer Halife olur alamadığı Fatma Ali'nin kızını alır,Peygamberde Evlatligi Zeydin esi halasının kızını alır.Peygamberde Ömer'in kızı eşi haftsa evli iken dayanamaz haftsa bin hizmetcisi Maria yi alır yaşlarını tahmin edin.Murit liderinin geleneği nereden geldigini anlayana.

Salih
Salih @Ramazan - 1 ay Önce

Kardeşim sen kimlere laf söylediğinin farkında mısın adında ramazan dinin de islamdir Allah bilir

Mehmet Şen
Mehmet Şen - 1 ay Önce

Hiç şaşırmadım. Allah hepsini kahretsin...

Hüsamettin  Serbes
Hüsamettin Serbes - 1 ay Önce

Tarikatları Atatürk boşuna yaşaklamadı, bütün tarikatlar şeytan yuvasıdır.

Ali ali
Ali ali - 1 ay Önce

Ramazan adlı yorumcu icindeki pislik içinde kalsın neye satastıgı bil

CİVAN
CİVAN - 4 hafta Önce

ALLAH AŞKINA BAKIN YETKİLİLERE SESLENİYORUM DİN TEKTİR SAYIN DİYANET İŞLERİ BAŞKANIMIZ DİNİMİZ ELİMİZDEN BEYNİMİZDEN HATTA YAŞANTIMIZDAN UÇUP GİDİYOR CAMİLERİMİZE İMAMLARIMIZA KUR-AN KURSLARIMIZI DEVREYE SOKUP DİNİMİZİ İSTİSMAR EDEN NEYİDÜĞÜ BELİRSİZ CEMEATLLERI LÜTFEN KAPATIN SİZLERİ ALLAHA HAVALE ETTİM BU TOPLUMUN İŞLEDİĞİ GÜNAHI VEBALİ ÜZERİNİZE OLSUN.EĞER KAPATMAZ SANIZ


SIRADAKİ HABER