Yanlışlıkla kızını vurdu, hakkında bu karar verildi!

Küpçüler'de çıkan akraba kavgasında evinde tabancasını doldur-boşalt yaparken kızı 6 yaşındaki Kader A.'yı başından vuran baba çıkarıldığı adli mercilerce serbest bırakıldı.

Yanlışlıkla kızını vurdu, hakkında bu karar verildi!

sakaryayenihaber.com -

Olay, Erenler Küpçüler Mahallesi'nde dün gece saatlerinde yaşanmıştı. Alınan bilgiye göre, iki aile arasında çıkan kavgada taraflar birbirlerine girişti. Tartışma büyüyerek sürerken 20 yaşındaki A.F.A, evine dönüp tabancasını aldı. Silahla doldur boşalt yapmaya çalışırken tabanca ateş aldı, çıkan kurşun A.F.A'nın elini sıyırdı ve o sırada odada bulunan 6 yaşındaki Kader A.'nın başına isabet etti.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Küçük kız ilk olarak yakındaki özel bir hastaeye götürüldü. Buradaki ilk müdahalenin ardından Kader G. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.  Burada ilk müdahalesi yapılan küçük kız, daha sonra operasyona alındı. Kader A.'nın ameliyattan çıktığı ancak hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

İFADE VERDİ

Olaydan sonra kaçan şüpheli baba Sakarya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince hastanenin yakınlarında yakalandı. Emniyete götürülerek ifadesi alınan baba A.F.A, ifadesinde yaşananları anlattı. Kavga çıktığı sırada evde silahıyla doldur boşalt yaptığı sırada tabancanın ateş aldığını belirten baba,"Kazayla oldu, o an bunları yaptığım için çok pişmanım" ifadelerini kullandı. 

SERBEST BIRAKILDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.F.A, savcılık sorugusunun ardından serbest bırakıldı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 11:03
YORUM EKLE