Beklenen sonuç

Sakaryaspor kolay geçmesini beklediğimiz maçta ikinci yarıda arka arkaya attığı gollerle farka gitti.

Maçın başında ev sahibi takım arka arkaya pozisyonlara girdi. Becerisizlikleri oldukları yeri de ortaya koydu. Sakaryaspor, ilk ciddi atağında golü buldu. Bu gol devre arasına kadar da kötü futbolu idare ettirdi!

İkinci yarıda kazanılan penaltı ve Berk İsmail Ünsal’ın golü maçı da bitirdi. Yaser, Berk ve Denis’in arka arkaya golleriyle moralimizi yükselttik.

Kazandığımız maçın önemi zirvede kaybedilen puanlarla bir kat daha artmış oldu.

Karabükspor karşısında özellikle Yaser ile Aydın ön plana çıkarken Berk İsmail’de haftalar sonra golleriyle kendine geldi.

Sakaryaspor taraftarı ise özlediğimiz şekildeydi. Tribünde yerini alarak takınma 90 dakika destek verdiler. Maçın sonunda ise mükemmel bir atmosfer vardı. Bu birliktelik olursa başarı daha kolay gelecektir. Herkes bu düşüncede olursa yakalanan seri de sürecektir.

Şimdi sırada Eyüpspor maçı var. O karşılaşmanın da karnaval havasında geçmesine adına bugünden itibaren hazırlıklar başlamalı. Kötü hava artık dağıldı diyebiliriz. Sakaryaspor gerçek gücünü ligde hissettirmeye başladı.

Yönetimin değişmesi ve üst üste alınan 3 galibiyetin ardından rakiplere gereken mesaj verildi. Artık bu seriyi devam ettirip devre arasında şampiyonluk yarışının içinde olmalıyız.

YORUM EKLE