Belediyenin Sakaryaspor sevgisine teşekkür

Adapazarı Belediyesi’nin Sakaryaspor sevgisine teşekkür

Adapazarı Belediyesi Çıracılar Caddesi’nde kaldırım ve yol çalışmasında sona gelindi. Caddede yapılan çalışmalarda görülen bir ayrıntı dikkatli Adapazarlıların gözünden kaçmadı. Belediyenin yaptırdığı bariyerlerin renginin yeşil siyah olması vatandaşlardan büyük beğeni kazandı. Okurlarımız, “Adapazarı Merkez Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve başkan yardımcımız Fatih Çelikel’e teşekkür ederim. Yaşasın Sakaryasporluluk mücadelemiz” diye yazmış.

Biz de bu teşekkürü belediye yetkililerine iletelim.

SERDİVAN HEM’DEN ŞİKAYET VAR

Serdivan HEM bünyesinde açılması planlanan yağlı boya kursunun açılmaması Paki Küçüker’i kızdırmış. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Küçüker, “Bu ilçe Halk Eğitim Müdürlükleri iş yapar mı acaba? Kaç aydır bir yağlı boya resim kursuna yazıldık, arayacağız dediler. Ne arayan ne de soran. Açılmıyorsa açılmıyor desinler de beklemeyelim. Bu yatış nereye kadar sürecek?

Bilemiyorum artık, bu işlerin sorumlusu; sorumsuz ve liyakatsız idareciler midir, yoksa ilgisiz ve sorumsuz hocalar mıdır? Ama herkes kulağının üzerine yatmış ölü taklidi yapıyor. Telefonlara bile bakan yok.

İlgisizliğinize hayranım sevgili bürokrasi.

Serdivan Halk Eğitimin ilgisizliğine İl ve İlçe Milli Eğitim müdürlükleri de uymuş, Saygıdeğer valiliğimiz ise ya uyku halinde ya da umursamazlık.

Bir öte şikayet makamı CİMER ama onlar da sanki makinaya bağlı.

Sonuç alamayacağımı bile bile. Bu saatten sonra yapacağınız işten hiç bir hayır gelmeyeceğini bile bile. Beyhude bile olsa sonuna kadar gideceğim bu işin. Ta ki o Serdivan İlçe Halk Eğitimi pişman edene kadar. Ya işinizi doğru yapın ya bırakıp gidin!

YORUM EKLE