Belirsizlik

Sakaryaspor evinde üç puanı aldı derken hiç beklenmeyen pozisyonda kalesinde golü gördü ve yarıştan kopar hale geldi. Bu durumda tüm sevenlerini de ümitsizliğe götürdü.

Şimdi takım içinde olduğu gibi yönetim sıkıntıları da patlak verdi.  Transfer hamleleri de zor duruma geldi. Kongreye zaman var ama takımdan ayrılmak isteyenlerin yanında teknik adam konusu da hortladı.

Murat  Balaban’ın karnesine bakıldığında 10 maçın 7’si kazanılmış iki mağlubiyet ve bir beraberlik bana göre iyi ama teknik kadroya güvenme duyguları azalmış. Hani sezonda en iyisi İsmail Ertekin’di. Ne oldu? O da olmadı. Daha evvelki görüşülen hocalar var. Diyelim ki gelsin. Maddi sıkıntılar varken nasıl olacak bu iş? Herkes ister hem takıma yeni takviye ama bu da büyük paralar gerektiriyor.

Sakaryaspor zor günlerden geçecek. Gidenler gider kalan sağlar Sakaryaspor için savaşmaya devam eder. Bu takım ne günler gördü. Güzelliklerin yanı sıra çok sıkıntılı zamanlardan bile alnının akıyla çıktı. Çünkü muhteşem bir taraftar grubu var. Otuz bin taraftara oynayan bu liglerde kaç takım var.

Birlik beraberlik bozulmadıkça bu takım her zaman yoluna devam edecektir. Öyle kongreler gördük ki galip gelen Sakaryaspor oldu. Çünkü şehir Sakaryaspor’la yatıp kalkıyor. Öte yandan yeni teknik adamımız Serdar Bozkurt oldu. İki aydır gündemde olan hocayla, takımımız birleşti. Artık yeni sayfanın Sakaryaspor’a hayırlı olmasını diliyorum.

YORUM EKLE